cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 10:10

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Powstaje 18. sezon serialu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Fani serialu „Przyjaciółki” mogą być spokojni o dalsze losy Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji! Aktorzy i ekipa hitowej produkcji Polsatu wrócili na plan zdjęciowy! Prace nad kolejnym sezonem "Przyjaciółek" rozpoczęły się 9 czerwca. Nowe odcinki już jesienią na antenie stacji! A do obsady dołączy Paweł Ławrynowicz!

 

Jak potoczą się losy Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski) po odwołanym ślubie? Czy po trudnym dla całej rodziny czasie, w życiu Strzeleckich zapanuje w końcu spokój? Czy wyprowadzka Artura (Paweł Małaszyński) oznacza definitywny koniec burzliwego związku z Patrycją (Joanna Liszowska)? Jak niespodziewane pojawienie się byłej partnerki Błażeja (Mateusz Damięcki) wpłynie na jego relację z Zuzą (Anita Sokołowska)? Czy zraniona Inga (Małgorzata Socha) zaufa jeszcze kiedyś Sajmonowi (Jakub Sasak)?

Finał 17. sezonu bez wątpienia pozostawił wiele pytań. Odpowiedzi na nie poznamy już jesienią w Polsacie! Każdy wieczór z „Przyjaciółkami” przyniesie kolejne pełne emocji historie. Nowe odcinki niejednokrotnie zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że z takimi „Przyjaciółkami” u boku można przenosić góry! Już teraz możemy zdradzić, że do obsady w roli Konrada - nowego przełożonego Zuzy dołączył Paweł Ławrynowicz. Czy będzie dobrym i lubianym szefem?

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz występują m.in.: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.

Producentem wykonawczym serialu według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiadają Sylwia Rosak i Jacek Sołtysiak. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska i Katarzyna Leżańska.

Czytany 368 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 czerwiec 2021 10:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama