cinema.pl Artykuły

niedziela, 06 czerwiec 2021 14:51

KRUK: aktorzy i twórcy przypominają sezon pierwszy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI jeszcze tego lata! Aktorzy i twórcy w cyklu wideo przypominają sezon pierwszy, który całości można obejrzeć na canalplus.com

Zanim tytułowy Kruk (Michał Żurawski) wróci na Podlasie, by zmierzyć się nie tylko z mafią, ale też swoimi demonami, twórcy i obsada serialu opowiadają o swoich wrażeniach z pierwszego sezonu serialu. W serii materiałów wideo scenarzysta Jakub Korolczuk oraz odtwórcy głównych ról - Michał Żurawski i Tomasz Włosok, wspominają mistyczny, a zarazem mroczny klimat Podlasia, przybliżają sylwetki powracających postaci i zachęcają do przeżycia tej historii raz jeszcze. Pełny sezon pierwszy KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU dostępny jest na canalplus.com.

Dla mnie ta historia jest o dojrzałym facecie, który jest gotów do tego, żeby  spojrzeć w lustro i zastanowić się, czy to, co zrobił w życiu, było ok czy nie – mówi Jakub Korolczuk, autor scenariusza.

https://www.youtube.com/watch?v=-t41ivx_XiQ&feature=emb_title

 

Bardzo ważną rolę w serialu pełni lokalizacja, która wpływa nie tylko na sposób opowiadania, ale również na zachowania bohaterów. Podlasie w serialu pełne jest magii płynącej z północnego folkloru, z czego chętnie czerpali twórcy.

Ta historia jest tak lokalna, a jednocześnie tak uniwersalna, że wchodzi się w ten serial, już po pierwszym odcinku, totalnie wkręconym w to, co się wydarzy dalej  – powiedział Michał Żurawski, odtwórca głównej roli.

 

Fajnym zagadnieniem i tej postaci i w ogóle - mam wrażenie całości serialu -  jest walka w człowieku pomiędzy dobrem a złem. Wyborami, które podejmujemy – Tomasz Włosok, Rudy.

 

Cały pierwszy sezon KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU można oglądać online na canalplus.com.

Premiera drugiego sezonu KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI już latem 2021.

Czytany 374 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 06 czerwiec 2021 14:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama