cinema.pl Artykuły

sobota, 05 czerwiec 2021 13:51

Argentyński taniec, pełna pasji muzyka i prawdziwe pojednanie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jak odnaleźć wspólny język i pokonać dzielące nas różnice? Zobacz zwiastun i plakat „Paryskiego tanga”, pełnej muzyki i pasji produkcji znad Sekwany! Film w kinach od 18 czerwca

 

Znane z komediowych hitów „Przychodzi facet do lekarza” i „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, aktorki Camille Chamoux i Chantal Lauby w pełnej ciepła i wzruszeń opowieści o dwóch kobietach, które z miłości do jednego mężczyzny i jego dziecka muszą

odnaleźć wspólny język i pokonać dzielące je różnice. „Paryskie tango” – debiut reżyserski aktorki Jézabel Marques („Samba”) – to umiejscowiona w paryskich plenerach, tętniąca argentyńskim tango, filmowa uczta dla wszystkich miłośników kina znad Sekwany.

Przebojowa piosenkarka Sol od lat mieszka i tworzy w Buenos Aires. Chociaż na scenie jest wulkanem energii, to w sercu wciąż nosi ból po utracie syna. Pewnego dnia w przypływie emocji kobieta postanawia wrócić do Paryża i zbliżyć się do swojego siedmioletniego wnuka i synowej – Evy, których nigdy nie widziała nawet na oczy. Bojąc się odrzucenia przez rodzinę syna, Sol postanawia wynająć mieszkanie tuż obok i udawać ich nową sąsiadkę. Spirala kłamstewek nakręca się jeszcze bardziej, kiedy Eva decyduje się zatrudnić Sol jako pomoc domową. Czy diva i gwiazda estrady przystanie na tę propozycję i czy w końcu znajdzie w sobie odwagę, żeby wyznać bliskim prawdę?

„Paryskie tango” – oficjalny zwiastun

 

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2020

Scenariusz i reżyseria: Jézabel Marques

Obsada: Chantal Lauby („Za jakie grzechy, dobry Boże?”, „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”), Camille Chamoux („Przychodzi facet do lekarza”, „Gazele”), Serge Bagdassarian („O północy w Paryżu”, „Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec”), Giovanni Pucci („Józefinka”)

Czytany 413 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 czerwiec 2021 13:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama