cinema.pl Artykuły

czwartek, 03 czerwiec 2021 14:49

Dzień Ojca w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Niedawno był Dzień Matki, a wielkimi krokami zbliża się równie ważny Dzień Ojca. Z tej okazji, w środę 23 czerwca stacja Romance TV wyemituje całodzienny maraton filmowy. Znajdzie się w nim aż sześć wzruszających i komediowych filmów, pokazujących, jak to jest być tatą, jak nasi ojcowie rodzą sobie lub nie w swojej roli i jakie śmieszne sytuacje wynikają z wychowania dzieci. Warto Dzień Ojca świętować całą rodziną!

 

Rola ojca nie zawsze jest łatwa. Człowiek rozwija się w miarę wyzwań, jakie stawia przed nim życie. Przekonują się o tym również i nasi tatusiowie - bohaterowie hitów filmowych, na które stacja Romance TV zaprasza widzów z okazji Dnia Ojca. 23 czerwca od godziny 08:45 Romance TV zaprezentuje maraton aż sześciu wzruszających filmów o ojcach i ich problemach związanych z wychowywaniem dorastających pociech. 

 

Kochamy życie 

Wir lieben das Leben

Niemcy 2018

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 08:45

Wszystko ma swoje dobre strony. Będąc na dnie, możemy się pocieszać, że nie spadniemy już niżej i że nie może już być gorzej. Tak przynajmniej myśli bezrobotna Maria Kowalke po rozstaniu z mężem. Tymczasem coraz częściej odwiedza ją ojciec, z którym kobieta od dawna nie utrzymywała żadnych kontaktów…

 

Prawie idealna miłość

Fast perfekt verliebt

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 10:30

Przed urzędem stanu cywilnego na St. Pauli na parę młodych czekają dwie, całkowicie odmienne grupy gości. Jak doszło do ślubu Isabel, wykształconej pani inżynier i Ivo, byłego więźnia? Ojciec Isabel po udarze wymaga stałej opieki. Wtedy Isabel przypadkowo poznaje Ivo i zatrudnia go jako pomoc domową. Między obojgiem szybko zaczyna iskrzyć.

Ojcowie sami w domu: Gerd 

Väter allein zu Haus: Gerd

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 12:25

Gerd - ojciec trojga dzieci, z których każde pochodzi ze związku z inną kobietą - obiecał swojej partnerce Michaeli, że gdy ich córka Laura pójdzie do szkoły, wówczas on przejmie nad nią opiekę, a Michaela będzie mogła znów zacząć pracować jako pielęgniarka. Postanawiają, że tylko wtedy, gdy Gerd podejmie się tego zadania i dowiedzie, że jest odpowiedzialnym ojcem i głową rodziny, Michaela przyjmie jego oświadczyny i wyjdzie za niego za mąż. Dla Gerda rozpoczyna się czas ogromnych wyzwań. Ale nie tylko dla niego. Jego koledzy, Mark, Timo i Andreas również mają dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole. Wszyscy czterej muszą teraz udowodnić, że potrafią sprostać stojącym przed nimi zadaniom.

 

Ojcowie sami w domu: Mark

Väter allein zu Haus: Mark

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 14:20

Przez pierwsze lata po narodzinach swojej córki Anny, Mark doskonale sprawdzał się jako ojciec. Gdy dziewczynka idzie do szkoły, Mark postanawia wrócić na pół etatu do pracy. Pozostałą część dnia zamierza nadal poświęcać córce i odciążyć żonę, która jest lekarzem w miejscowym szpitalu. Niestety powrót do pracy nie jest usłany różami, gdyż szefowa Marka nie wykazuje jakiegokolwiek zrozumienia dla jego sytuacji życiowej. Życie Marka staje się podobne do życia wielu pracujących zawodowo kobiet, które oprócz pracy muszą wypełniać obowiązki gospodyni domowej, sprzątaczki, matki i organizatorki życia rodzinnego. Nie jest mu łatwo. Ale najbardziej ciąży mu brak uznania dla jego starań, i to zarówno w pracy, jak i w domu.

 

Mój teść z campingu

Mein Schwiegervater, der Camper

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 16:15

Markus jest uosobieniem idealnego kandydata na męża: nie dość, że jest niesamowicie przystojny, to na dodatek bardzo pragnie założyć rodzinę. Gdy Lena, jego nowa wybranka, zachodzi w nieplanowaną ciążę, mężczyzna jest przekonany, że oto spełniają się jego najskrytsze marzenia. Niestety na drodze do upragnionej sielanki staje Hartmut - dzierżawca ośrodka campingowego i przyszły teść Markusa. Chce, by jego ukochana córka wyszła za mąż za swojego byłego chłopaka, Andiego, który przejąłby prowadzenie ośrodka. Gdy Markus pojawia się na campingu, Hartmut na różne sposoby próbuje mu uprzykrzyć życie.

 

Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć

Unsere Jungs - Auch Strippen will gelernt sein

Niemcy 2018

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 18:05

Jonas, znużony dotychczasowym życiem hulaki i Casanovy, zamierza się ustatkować, podejmując pracę w firmie budowlanej swojego przyjaciela. Nie przypuszcza, że jego pięknie zbudowane ciało przyciągnie uwagę właściciela klubu striptizowego, Victora Varony, który zaproponuje mu pracę. Jonas decyduje się zostać striptizerem i zaczyna nocną karierę w klubie, gdzie ma ponętnie kręcić swymi seksownymi biodrami. Do chwili..., gdy zakochuje się w trenerce piłki nożnej swego syna.

Czytany 334 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 czerwiec 2021 16:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama