cinema.pl Artykuły

piątek, 28 maj 2021 12:35

Piłkarze reprezentacji Polski pierwszymi widzami „Drugiej połowy”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piłkarze kadry narodowej pierwszymi widzami „Drugiej połowy”! Zobaczcie zdjęcia ze specjalnego pokazu na zgrupowaniu w Opalenicy. Film z udziałem m.in. Grzegorza Krychowiaka od dziś w kinach!

 W poniedziałek w Opalenicy rozpoczęło się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Drużyna selekcjonera Paulo Sousy intensywnie trenuje przed nadchodzącym wielkimi krokami Euro 2020. Twórcy „Drugiej połowy” przygotowali dla obecnych w Opalenicy piłkarzy oraz ich bliskich niespodziankę i w czwartek wieczorem zorganizowali im przedpremierowy pokaz filmu. „Drugą połowę” po raz pierwszy miał możliwość zobaczyć pomocnik reprezentacji, Grzegorz Krychowiak, który na ekranie zaprezentował swój talent aktorski. W seansie towarzyszyli mu m.in.: Robert Lewandowski z żoną Anną, Wojciech Szczęsny z żoną Mariną, Jan Bednarek z narzeczoną Julią, Kamil Glik, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak czy Jakub Moder. Pokaz obejrzeli także Paulo Sousa wraz z całym sztabem szkoleniowym oraz sekretarz generalny PZPN – Maciej Sawicki.

– To było bardzo przyjemne 90 minut. Cieszę się, że moi piłkarze mogli spędzić ten czas ze swoimi rodzinami, żonami, partnerkami i dziećmi. Po reakcji sali widać było, że film bardzo im się spodobał. Mojej córce także. Mi najbardziej podobało się to, że w finale „Drugiej połowy” wszyscy są jak rodzina: piłkarze, kibice, dziennikarze. Wszyscy zmierzają do tego samego celu. Moja filozofia jest taka sama i chciałbym, aby podobnie było w przypadku naszej reprezentacji przed Euro 2020 – powiedział Paulo Sousa w rozmowie ze scenarzystą i drugim reżyserem Sebastianem Staszewskim, który wraz z Jarosławem Stróżykiem towarzyszył naszym piłkarzom. 

Grzegorz Krychowiak w „Drugiej połowie” wystąpił na ekranie obok takich gwiazd jak Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, Jacek Knap, Andrzej Grabowski, Piotr Rogucki czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Komedia romantyczna z reprezentacją Polski już od dziś w kinach!

 

Grzegorz Krychowiak w filmie „Druga połowa”

https://youtu.be/QkO0tVNXpPE

 

„Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4”), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham Cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

 

Gatunek: komedia romantyczna 

Reżyseria: Łukasz Wiśniewski

Scenariusz: Sebastian Staszewski, Jarosław Stróżyk

Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Mikołaj Syguła 

Produkcja: House Media Company

Producent: Grzegorz Olkowski 

Koprodukcja: Canal+

Sponsorzy: PKO BP, BGK

Partnerzy: Lotos, PGE Narodowy, Lotto

Obsada: Cezary Pazura („Listy do M. 4”, „Psy 3. W imię zasad”, „Kiler”), Marianna Zydek („Kamerdyner”, „Piłsudski”), Maciej Musiał („1983”, „Klangor”, „Miłość jest wszystkim”, „Wiedźmin”), Jacek Knap („Miłość do kwadratu”, „Miłość jest wszystkim”), Małgorzata Rozenek-Majdan („Miłość, seks & pandemia”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”),  Andrzej Grabowski („Mayday”, „Listy do M. 3”), Leszek Lichota („Boże Ciało”, „Wataha”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”), Rafał Rutkowski („Zabawa zabawa”, „Planeta Singli”), Ilona Ostrowska („Swingersi”, „Narzeczony na niby”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Disco Polo”), Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”, „Kurier”)

Czytany 524 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 maj 2021 12:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama