cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 maj 2021 15:16

Krychowiak ubiera Musiała?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Poznaj ukryty talent Grzegorza Krychowiaka! Jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy zagrał w… komedii romantycznej. Zobacz jak sporowiec ubiera Macieja Musiała we fragmencie filmu „Druga połowa”. W kinach od 28 maja!

 

Grzegorz Krychowiak to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piłkarzy znad Wisły. Reprezentant Polski i pomocnik Lokomotiwu Moskwa słynie nie tylko ze sportowych osiągnięć – uznaje się go za mistrza dowcipu i największego fashionistę kadry narodowej. Pasja do mody znalazła przełożenie na działalność biznesową piłkarza – jest założycielem i współwłaścicielem marki modowej Balamonte specjalizującej się w szyciu eleganckich garniturów na miarę. Nieprzeciętne poczucie humoru Krychowiaka znają wszyscy wielbiciele piłki nożnej w Polsce, ale dopiero teraz piłkarz ma szansę szerzej zaprezentować swój… talent komediowy. Już 28 maja na ekranach kin pojawi się „Druga połowa” czyli komedia romantyczna, w której sportowiec wciela się w jedną z ról. Chociaż w filmie nie pojawi się na boisku, to nadal porusza się po dobrze znanym sobie obszarze, bowiem do jego zadań należy… ubranie Macieja Musiała! Jak Grzegorz Krychowiak poradził sobie z aktorskim wyzwaniem? Już dziś zobaczcie fragment filmu „Druga połowa” z jego udziałem!

Grzegorz Krychowiak w filmie „Druga połowa”

„Druga połowa” – zwiastun

„Druga połowa” – teaser

 

„Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4”), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham Cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

 

Gatunek: komedia romantyczna 

Reżyseria: Łukasz Wiśniewski

Scenariusz: Sebastian Staszewski, Jarosław Stróżyk 

Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Mikołaj Syguła

Produkcja: House Media Company

Producent: Grzegorz Olkowski

Koprodukcja: Canal+

Sponsorzy: PKO BP, BGK

Partnerzy: Lotos, PGE Narodowy, Lotto

Obsada: Cezary Pazura („Listy do M. 4”, „Psy 3. W imię zasad”, „Kiler”), Marianna Zydek („Kamerdyner”, „Piłsudski”), Maciej Musiał („1983”, „Klangor”, „Miłość jest wszystkim”, „Wiedźmin”), Jacek Knap („Miłość do kwadratu”, „Miłość jest wszystkim”), Małgorzata Rozenek-Majdan („Miłość, seks & pandemia”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”),  Andrzej Grabowski („Mayday”, „Listy do M. 3”), Leszek Lichota („Boże Ciało”, „Wataha”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”), Rafał Rutkowski („Zabawa zabawa”, „Planeta Singli”), Ilona Ostrowska („Swingersi”, „Narzeczony na niby”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Disco Polo”), Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”, „Kurier”)

Czytany 557 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 maj 2021 15:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama