cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 maj 2021 14:01

„Wolni od długów” od 27 maja na antenie Polsatu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 27 maja o godz. 20:00 pierwszy odcinek nowego programu „Wolni od długów”. Sztab ekspertów z Anną Guzik jako prowadzącą na czele przyjrzy się sprawie 79-letniego Tadeusza z Warszawy, którego zadłużenie wynosi 111 tys. złotych. Przy skromnej emeryturze i jeszcze skromniejszym życiu spłata tak dużego długu wydaje się niemożliwa. Dla specjalistów „Wolni od długów” nie ma jednak spraw niemożliwych!

 

Historia 79-letniego Tadeusza z Warszawy, bohatera pierwszego odcinka nowej produkcji programu Polsatu „Wolni od długów”, to jedna z bardziej poruszających w programie. Zrozpaczony emeryt od dawna tonął w długach. Żyjąc w ubóstwie, oszczędzając na jedzeniu i lekach, bez nadziei na poprawę swojego losu podjął decyzję o odebraniu sobie życia. W dniu gdy miało to się stać, zadzwonił do niego Piotr Ikonowicz z informacją, że chce pomóc emerytowi. Od pamiętnego telefonu w życiu Pana Tadeusza bardzo wiele się zmieniło…

 

Nie uprzedzając jednak faktów, poznajmy Tadeusza Żarko z Warszawy!

79-letni Tadeusz z Warszawy to człowiek honorowy. Nie lubi prosić o pomoc. Przez ostatnie lata życie go nie rozpieszczało. Choroba onkologiczna żony zmusiła go do wzięcia kredytu w wysokości 40 000 złotych, by spłacić długi zaciągnięte wcześniej na jej leczenie. Mimo walki i poczynionych wysiłków żona Tadeusza zmarła. Niestety dług został. Emerytowany 79-latek dopóki mógł, spłacał pożyczkę terminowo. Problem pojawił się, gdy podupadł na zdrowiu. Przez liczne pobyty w szpitalach i kiepski stan zdrowia nie mógł dorabiać. Pojawiły się zaległości w spłacaniu pożyczek. Dług przejął komornik. Naliczył wysokie, dzienne odsetki. Do tego dochodzi rata kredytu i czynsz za mieszkanie. Koszty zaczęły przewyższać miesięczny budżet Tadeusza. Na jedzenie nie zostaje mu praktycznie nic. Co więcej - pożyczka z pierwotnej kwoty 40 000 złotych wzrosła do ponad 100 000! Tadeusz boi się utraty dorobku swojego życia – mieszkania, które wiele dla niego znaczy. To tu przeżył najlepsze lata z ukochaną żoną. 

 

 

„Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie! Zapraszamy!

 

Przedpremierowe odcinki "Wolni od długów" w serwisie IPLA

Nowy program będzie można oglądać w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. W pakiecie IPLA PREMIUM pierwszy przedpremierowy odcinek zostanie udostępniony w czwartek, 20 maja. Kolejne historie bohaterów pierwszego sezonu „Wolni od długów” fani będą mogli śledzić przedpremierowo w IPLI w każdy czwartek, z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozycja pojawi się w IPLI również bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

 

 

Bądźcie z nami na bieżąco!

 

FB: www.facebook.com/WolniOdDlugow

IG: www.instagram.com/polsatofficial

Czytany 572 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 maj 2021 14:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama