cinema.pl Artykuły

środa, 26 maj 2021 17:50

Nowy półgodzinny talk show w nietypowej konwencji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przerwa z Sam Jay to nowy talk show, w którym jego gospodyni wraz z zaproszonymi gośćmi zajmuje się aktualnymi tematami. Nominowana do nagrody Emmy scenarzystka i komiczka Sam Jay porusza w programie takie kwestie jak rasa, polityka, nauka, religia, celebryci i wiele innych. Pierwszy odcinek jest już dostępny w HBO GO.

Program stworzony przez Sam Jay (Sam Jay: 3 in the Morning) i Prentice’a Penny’ego (serial HBO Niepewne) to świeże spojrzenie na format, jakim jest wieczorny talk show. Twórcy wykorzystują w nim nowe podejście, aby zanurzyć się w te kulturowe i społeczne zagadnienia, które nas dzielą. Co tydzień Sam organizuje w swoim mieszkaniu przyjęcie, podczas którego ona i jej goście zgłębiają wspólnie aktualne tematy. Rozmowy te są dalej rozbudowywane w całym odcinku o dodatkowe wywiady, szkice i animacje. W czasach, kiedy podziały między ludźmi są bardzo widoczne, Sam podejmuje próbę wysłuchania, nauczenia się czegoś i zadania szeregu pytań osobom o różnych poglądach.

Sam Jay jest nominowaną do nagrody Emmy scenarzystką programu NBC Saturday Night Live. Jej pierwszy godziny program stand-uperski Sam Jay: 3 in the Morning miał swoją premierę w 2020 roku. 

Prentice Penny to wyróżniony nagrodą Peabody, Złotym Globem, a także nominacją do Emmy scenarzysta, reżyser i producent. Pełni obowiązki showrunnera, producenta wykonawczego oraz  często także reżysera serialu HBO Niepewne. 

Autorami programu Przerwa z Sam Jay są Sam Jay oraz Prentice Penny. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Sam Jay, Prentice Penny z ramienia A Penny For Your Thoughts, Chris Pollack, Langston Kerman, Diane Fitzgerald, David Martin oraz Kara Baker dla Avalon, Michelle Caputo i Shannon Hartmann. Współproducentem wykonawczym jest Alex Soler w imieniu A Penny for Your Thoughts Entertainment. Za reżyserię odpowiada JamsXBash. Tutuł produkowany jest dla HBO przez Art & Industry, Avalon oraz A Penny For Your Thoughts.

Pierwszy odcinek nowego programu Przerwa z Sam Jay (Pause With Sam Jay) jest już dostępny w HBO GO. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w środku. Program liczy 6 odcinków. 

Trailer:

Czytany 580 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 17:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama