cinema.pl Artykuły

środa, 26 maj 2021 17:46

Ruszył nabór na warsztaty filmowe KAMERALNEGO LATA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Organizatorzy 14. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu zapraszają młodzież z całej Polski do udziału w dwóch bezpłatnych programach edukacji filmowej: Międzynarodowych Warsztatach Filmowych #FOLLOW ME oraz Mazowieckich Warsztatach Filmowych ABC PRACY Z KAMERĄ. Nabór potrwa do 14 czerwca 2021 roku.

 

Istotnym elementem festiwalu KAMERALNE LATO jest działalność edukacyjna, umożliwiająca młodym ludziom bezpośredni kontakt z branżą filmową oraz zapoznanie się ze specyfiką pracy na planie. Po raz kolejny KAMERALNE LATO przygotuje dwa cykle warsztatowe skierowane do osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy i kompetencji. W związku z obowiązującym w roku 2021 na terytorium Polski stanem epidemii zajęcia będą prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego.

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY FILMOWE #FOLLOW ME

Termin: 4-11 lipca 2021 r. | Miejsce: Radom | Wiek uczestników: 18-30 lat

Termin zgłoszeń: 14 czerwca 2021 r.

Warsztaty przeznaczone są dla młodych ludzi zainteresowanych pozyskaniem konkretnych kompetencji i doświadczeń w branży filmowej. Specjaliści z poszczególnych dziedzin przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy produkcji filmu - od pracy nad rozwojem pomysłu do finalnej premiery gotowego filmu. Uczestnicy pod okiem profesjonalistów zrealizują filmowe reklamy społeczne. Z uwagi na obecność gości z Francji, Włoch i Niemiec, większość zajęć warsztatowych będzie prowadzona w języku angielskim.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy przez cały pobyt zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie.

Partnerem, wspierającym warsztaty i zapewniającym dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii filmowych, jest firma CANON.

Szczegóły dotyczące Międzynarodowych Warsztatów Filmowych #FOLLOW ME znajdują się w regulaminie. Aby zakwalifikować się na warsztaty należy wypełnić elektroniczny FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

https://kameralnelato.pl/formularz-warsztaty-2021/

Czytany 535 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 17:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama