cinema.pl Artykuły

środa, 26 maj 2021 12:56

Polsat szuka polskiego wojownika Ninja

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Pierwszy polski Ninja Warrior nadal poszukiwany, a prestiżowy tytuł oraz 150 tys. złotych wciąż czekają na zdobycie!

 

Każdy, kto nie boi się wyzwań i dla kogo aktywność fizyczna to część codzienności, ma szansę zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód, znanym na całym świecie. Tutaj wszyscy mają równe szanse, ponieważ tor Ninja Warrior Polska nie zna sentymentów! Ruszyły castingi do show Polsatu – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów!  

Aby zmierzyć się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja. Oprócz tężyzny fizycznej poszukiwana jest wielobarwna osobowość.

UWAGA! Pierwsze castingi odbędą 8 i 9 czerwca w  Piasecznie.

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Każdy może spróbować swoich sił – bez względu na płeć czy wiek. Mile widziani są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach.

Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl. 

  

***

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.  

 

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

 

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom i uczestnikom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Czytany 553 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 13:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama