cinema.pl Artykuły

środa, 26 maj 2021 12:39

Spotkanie z Adamem Ferencym - Mój Dramatyczny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W maju kolejne wirtualne spotkanie w Teatrze Dramatycznym m.st. Warszawy! W poniedziałek 31 maja o godz. 19.00 w ramach projektu „Mój Dramatyczny” zapraszamy na rozmowę z Adamem Ferencym.

 

Zadebiutował w Teatrze Dramatycznym 45 lat temu, a filarem zespołu aktorskiego naszego teatru jest od blisko 30 lat. Zagrał świetne role w przedstawieniach m.in. Piotra Cieplaka, Krzysztofa Warlikowskiego, Krystiana Lupy, Antoniego Libery, Wawrzyńca Kostrzewskiego. "Dużo pamiętam" - powiada.

Premierowa emisja nagrania odbędzie się 31 maja o godz. 19:00, będzie je można obejrzeć również później pod tym samym linkiem: https://youtu.be/mK9V5iz1pB4 .

Rozmowę prowadzi Wojciech Majcherek.

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/1rL8D1EK8

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania.” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności.

Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną i Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską i Piotrem Fronczewskim.

Można je obejrzeć tutaj: MÓJ DRAMATYCZNY NA YT

 

Zdjęcie pochodzi ze spektaklu "Wizyta starszej pani" w reż. W. Kostrzewskiego. Fot. Katarzyna Chmura.

Więcej o historii Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy w wirtualnym archiwum: http://moj.teatrdramatyczny.pl/

Czytany 542 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 12:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama