cinema.pl Artykuły

niedziela, 23 maj 2021 19:18

HIGHLIGHTY ROMANCE TV - czerwiec 2021

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W czerwcu stacja Romance TV zaprasza na kolejne hity i premiery. Największe nowości to...

GÓRSCY RATOWNICY – START NAJNOWSZEGO, 12 SEZONU :

Odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20.00, od 30 czerwca aż do końca lipca.

Górscy ratownicy, premiera: środa, 30 czerwca o godz. 20:00

 

5 czerwca zaczyna się pogoń za przestępcami z romantyczną Wenecją w tle, czyli NOWY START ROMANTYCZNEJ SERII KRYMINAJNEJ „DONNA LEON” :

Donna Leon: Wenecki finał, emisja: sobota, 5 czerwca o godz. 20:00

 

Początek lata osłodzą naszym widzom wakacyjne romanse, które Romance TV wyemituje w każdą niedzielę czerwca w cyklu WAKACYJNE ROMANCE NA POWITANIE LATA:

Lato w południowej Francji, emisja: niedziela, 20 czerwca o godz. 18:05

Lato nad Wełtawą, premiera: niedziela, 20 czerwca o godz. 20:00

Lato w Salamance , emisja: niedziela, 27 czerwca o godz. 18:05

Lato w Amalfi, emisja: niedziela, 27 czerwca o godz. 20:00

 

DZIEŃ OCJA W ROMANCE TV

23 czerwca Romance TV zaprezentuje maraton aż sześciu wzruszających filmów o ojcach i ich problemach związanych z wychowywaniem dorastających pociech. Do oglądania dla całej rodziny!

Kochamy życie, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 08:45

Prawie idealna miłość, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 10:30

Ojcowie sami w domu: Gerd, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 12:25

Ojcowie sami w domu: Mark, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 14:20

Mój teść z campingu, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 16:15

Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć, emisja: środa, 23 czerwca o godz. 18:05

 

NOWY START ROMANTYCZNEJ, KOMEDIOWEJ SERII KRYMINALNEJ „GLINIARZ I WIEŚNIACZKA”

W niedzielę 20 czerwca Romance TV rozpocznie emisję sześcioczęściowego romantycznego serialu komediowo-kryminalnego „Gliniarz i wieśniaczka”.

Gliniarz i wieśniaczka: Śmiertelna tęsknota, emisja: niedziela, 20 czerwca o godz. 21:55

 

ROMANCE TV – HIGHLIGHTY CZERWIEC 2021

TYDZIEŃ 1–16 CZERWCA

NOWY START ROMANTYCZNEJ SERII KRYMINAJNEJ „DONNA LEON”

5 czerwca zaczyna się pogoń za przestępcami z romantyczną Wenecją w tle! Komisarz Guido Brunetti rozwiąże niejeden - wydawałoby się - beznadziejny przypadek dzięki swej inteligencji i empatii. Zapraszamy zawsze w sobotę, o godzinie 20.00 do Romance TV. Obiecujemy ogromne emocje i ciekawe przeżycia, czasami nawet w towarzystwie sympatycznej rodziny komisarza.

 

Donna Leon: Wenecki finał

Donna Leon: Venezianisches Finale

Niemcy 2003

Emisja: sobota, 5 czerwca o godz. 20:00

W gmachu opery w Wenecji panuje wielkie poruszenie. Słynny dyrygent, Helmut Wellauer, leży martwy w garderobie. Zapach gorzkich migdałów wskazuje na użycie cyjankali, a co za tym idzie - otrucie. Komisarz Brunetti przesłuchuje podejrzanych i jest nieco zaskoczony. Prawie wszyscy współpracownicy dyrygenta mieli powód, aby pozbawić go życia. Maestro był bardzo niesympatyczną osobą. Czy śpiewaczka Flavia Petrelli chciała pozbyć się dyrygenta, ponieważ ją szantażował? A może to jego żona, o 40 lat młodsza Elisabeth, zapragnęła spadku po zamożnym małżonku?

 

TYDZIEŃ 17–30 CZERWCA

WAKACYJNE ROMANCE NA POWITANIE LATA

Początek lata osłodzą naszym widzom wakacyjne romanse, które Romance TV wyemituje w każdą niedzielę czerwca. O godzinie 18.05 zaprezentujemy kolejno dwa telewizyjne hity, za sprawą których przeniesiemy się w najpiękniejsze urlopowe destynacje – do Francji, Czech, Hiszpanii i Włoch.

 

Lato w południowej Francji

Ein Sommer in Südfrankreich

Niemcy 2016

Emisja: niedziela, 20 czerwca o godz. 18:05\

Jako mała dziewczynka Charlotte chętnie odwiedzała swojego wuja Oliviera, który był właścicielem pięknej posiadłości i zameczku w Prowansji. Obecnie kobieta pracuje jako doradca do spraw przedsiębiorczości, a wuj Olivier zostawił jej w spadku zameczek, który Charlotte zamierza sprzedać. Na miejscu kobieta spotyka André, przybranego syna Oliviera, który odziedziczył drugą połowę posiadłości. Okazuje się, że mężczyzna ma całkowicie inne plany co do spadku niż Charlotte. Na szczęście Olivier zastrzegł w testamencie, że decyzja spadkobierców odnośnie przyszłości budowli musi być podjęta przez nich oboje i być jednomyślna. Czy Charlotte i André dojdą jakoś do porozumienia?

 

Lato nad Wełtawą

Ein Sommer an der Moldau

Niemcy 2020

Premiera: niedziela, 20 czerwca o godz. 20:00

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda na romantyczny rejs Wełtawą, ale pozory mylą. Sophie jest prywatnym detektywem. Na zlecenie dziadków ma ustalić, czy ojciec dobrze opiekuje się dziewczynką imieniem Katka. W pierwszej chwili Sophie zamierzała odmówić wykonania zlecenia, ponieważ jest to moment jej życia, w którym raczej wolałaby unikać kontaktu z dziećmi. Na domiar złego, jej partner Florian też zaczyna napomykać o potomstwie. I wtedy przerażona Sophie traktuje zlecenie na statku „Svoboda“ jako ostatnią deskę ratunku. Tomasz, ojciec Katki okazuje się być całkowicie inną osobą, niż opisywali go dziadkowie dziewczynki, od których przyjęła zlecenie. Jest oddanym i kochającym ojcem, który w niekonwencjonalny sposób próbuje poradzić sobie ze śmiercią żony...   

 

Lato w Salamance 

Ein Sommer in Salamanca

Niemcy 2019

Emisja: niedziela, 27 czerwca o godz. 18:05

Siostry Rike i Nicola mieszkają daleko od siebie i mają kompletnie różne usposobienia. Spotykają się raz do roku, by spędzić wspólny urlop. Za każdym razem organizacją wyjazdu zajmuje się jedna z sióstr, a druga towarzyszy jej, nie kwestionując wyboru celu podróży. W tym roku planowaniem wyjazdu zajmuje się Nicola. Rike jest zachwycona, gdy docierają do Salamanki. Okazuje się, że siostra tym razem postanowiła dołączyć do grupy wolontariuszy pracujących przy rozbudowie Drogi Świętego Jakuba. Przez dwa tygodnie mają mieszkać w małym schronisku i porządkować ścieżkę wiodącą do źródełka, położoną w niewielkiej odległości od oficjalnej trasy pielgrzymkowej. Początkowo Rike chce zrezygnować, ale zmienia decyzję, kiedy dowiaduje się o kłopotach małżeńskich siostry.

 

Lato w Amalfi

Ein Sommer in Amalfi

Niemcy 2013

Emisja: niedziela, 27 czerwca o godz. 20:00

Claudia miała zamiar, jak zawsze, spędzić urlop w ukochanej Szwecji. Niestety musi zmienić plany i pojechać do Włoch, by uratować swe małe wydawnictwo podróżnicze przed bankructwem. Na początku kobieta jest zszokowana południowym temperamentem i tempem życia we Włoszech. To całkowita odwrotność spokojnej Szwecji. Wkrótce Claudia poznaje charyzmatycznego i szarmanckiego mężczyznę imieniem Luca...

 

DZIEŃ OCJA W ROMANCE TV

Rola ojca nie zawsze jest łatwa. Człowiek rozwija się w miarę wyzwań, jakie stawia przed nim życie. Przekonują się o tym również i nasi tatusiowie - bohaterowie hitów filmowych, które proponujemy widzom z okazji Dnia Ojca. 23 czerwca od godziny 08:45 Romance TV zaprezentuje aż sześć wzruszających filmów o ojcach i ich problemach związanych z wychowywaniem dorastających pociech.   Do oglądania dla całej rodziny!

 

Kochamy życie 

Wir lieben das Leben

Niemcy 2018

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 08:45

Wszystko ma swoje dobre strony. Będąc na dnie, możemy się pocieszać, że nie spadniemy już niżej i że nie może już być gorzej. Tak przynajmniej myśli bezrobotna Maria Kowalke po rozstaniu z mężem. Tymczasem coraz częściej odwiedza ją ojciec, z którym kobieta od dawna nie utrzymywała żadnych kontaktów…

 

Prawie idealna miłość

Fast perfekt verliebt

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 10:30

Przed urzędem stanu cywilnego na St. Pauli na parę młodych czekają dwie, całkowicie odmienne grupy gości. Jak doszło do ślubu Isabel, wykształconej pani inżynier i Ivo, byłego więźnia? Ojciec Isabel po udarze wymaga stałej opieki. Wtedy Isabel przypadkowo poznaje Ivo i zatrudnia go jako pomoc domową. Między obojgiem szybko zaczyna iskrzyć.

Ojcowie sami w domu: Gerd 

Väter allein zu Haus: Gerd

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 12:25

Gerd - ojciec trojga dzieci, z których każde pochodzi ze związku z inną kobietą - obiecał swojej partnerce Michaeli, że gdy ich córka Laura pójdzie do szkoły, wówczas to on przejmie nad nią opiekę, a Michaela będzie mogła znów podjąć pracę jako pielęgniarka. Postanawiają, że tylko wtedy, gdy Gerd podejmie się tego zadania i dowiedzie, że jest odpowiedzialnym ojcem i głową rodziny, Michaela przyjmie jego oświadczyny i wyjdzie za niego za mąż. Dla Gerda rozpoczyna się czas ogromnych wyzwań. Ale nie tylko dla niego. Jego koledzy, Mark, Timo i Andreas również mają dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole. Wszyscy czterej muszą teraz udowodnić, że potrafią sprostać stojącym przed nimi zadaniom.

 

Ojcowie sami w domu: Mark

Väter allein zu Haus: Mark

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 14:20

Przez pierwsze lata po narodzinach swojej córki Anny, Mark doskonale sprawdzał się jako ojciec. Gdy dziewczynka idzie do szkoły, Mark postanawia wrócić na pół etatu do pracy. Pozostałą część dnia zamierza nadal poświęcać córce i odciążyć żonę, która jest lekarzem w miejscowym szpitalu. Niestety powrót do pracy nie jest usłany różami, gdyż szefowa Marka nie wykazuje jakiegokolwiek zrozumienia dla sytuacji życiowej swojego pracownika. Życie Marka staje się podobne do życia wielu pracujących zawodowo kobiet, które oprócz pracy muszą wypełniać obowiązki gospodyni domowej, sprzątaczki, matki i organizatorki życia rodzinnego. Nie jest mu łatwo. Ale najbardziej ciąży mu brak uznania dla jego starań, i to zarówno w pracy, jak i w domu.

 

Mój teść z campingu

Mein Schwiegervater, der Camper

Niemcy 2019

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 16:15

Markus jest uosobieniem idealnego kandydata na męża: nie dość, że jest niesamowicie przystojny, to na dodatek bardzo pragnie założyć rodzinę. Gdy Lena, jego nowa wybranka, zachodzi w nieplanowaną ciążę, mężczyzna jest przekonany, że oto spełniają się jego najskrytsze marzenia. Niestety na drodze do upragnionej sielanki staje Hartmut - dzierżawca ośrodka campingowego i przyszły teść Markusa. Chce, by jego ukochana córka wyszła za mąż za swojego byłego chłopaka, Andiego, który przejąłby prowadzenie ośrodka. Gdy Markus pojawia się na campingu, Hartmut na różne sposoby próbuje mu uprzykrzyć życie.

 

Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć

Unsere Jungs - Auch Strippen will gelernt sein

Niemcy 2018

Emisja: środa, 23 czerwca o godz. 18:05

Jonas, znużony dotychczasowym życiem hulaki i Casanovy, zamierza się ustatkować, podejmując pracę w firmie budowlanej swojego przyjaciela. Nie przypuszcza, że jego pięknie zbudowane ciało przyciągnie uwagę właściciela klubu striptizowego, Victora Varony, który zaproponuje mu pracę. Jonas decyduje się zostać striptizerem i zaczyna nocną karierę w klubie, gdzie ma ponętnie kręcić swymi seksownymi biodrami. Do chwili..., gdy zakochuje się w trenerce piłki nożnej swego syna.

 

NOWY START ROMANTYCZNEJ, KOMEDIOWEJ SERII KRYMINALNEJ „GLINIARZ I WIEŚNIACZKA” 

W niedzielę 20 czerwca Romance TV rozpocznie emisję sześcioczęściowego romantycznego serialu komediowo-kryminalnego „Gliniarz i wieśniaczka”. Miejsce akcji to niewielkie, ospałe miasteczko Monreal, położone w przepięknym paśmie górskim Eifel. Serial opowiada o perypetiach młodej, ambitnej prowincjonalnej policjantki, której szefem nieoczekiwanie zostaje zadufany w sobie funkcjonariusz, oddelegowany do Monreal z dużego miasta. Ale wiadomo - kto się lubi, ten się czubi, prawda?

 

Gliniarz i wieśniaczka: Śmiertelna tęsknota

Der Bulle und das Landei: Tödliches Heimweh

Niemcy 2010

Emisja: niedziela, 20 czerwca o godz. 21:55

Policjant Killmer sprawdził się wprawdzie w tajnej akcji, ale prywatnie wpakował się w niezłe kłopoty. Z tego powodu zostaje przeniesiony na prowincję, do niewielkiego miasteczka Monreal w górach Eifel. Kati Biver - miejscowa policjantka - stara się natomiast o przeniesienie do większego miasta. Uważa, że służba w Monreal jest nudna, a w okolicy nie dzieje się nic ciekawego. Nie podoba jej się też to, że nagle przydzielono jej szefa.

 

GÓRSCY RATOWNICY – START NAJNOWSZEGO, 12 SEZONU

Zapraszamy na start kolejnego, już 12-go sezonu uwielbianej przez widzów serii „Górscy ratownicy”. Odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20.00, od 30 czerwca aż do końca lipca.

Górscy ratownicy

Die Bergretter

Niemcy 2020

Premiera: środa, 30 czerwca o godz. 20:00

Kolejka linowa na Huber-Alm. W każdej chwili może tam dojść do katastrofy. Szantażysta grozi zerwaniem liny nośnej. Nie ma pojęcia, że w gondoli siedzi również jego ciężarna córka. Mimo niebezpieczeństwa Katharina zostaje opuszczona na linie do gondoli, w której są również partner i matka ciężarnej Anny. Anna dostaje skurczy, a Markus i pozostali ratownicy muszą szybko znaleźć szantażystę, zdesperowanego ojca Anny.

Czytany 322 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 23 maj 2021 19:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama