cinema.pl Artykuły

niedziela, 23 maj 2021 18:27

Po sukcesie francuskiego serialu Trauma 13 Ulica wraca z nową produkcją

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Firma NBCUniversal International Networks (NBCUIN) ogłosiła rozpoczęcie przygotowań do produkcji nowego serialu dla francuskiego odpowiednika kanału 13 Ulica, 13ÈME RUE. Zdjęcia do Zabiłam swojego męża rozpoczną się już tej wiosny we Francji. Serial pojawi się na innych kanałach z portfolio NBCUIN w tym w Polsce (13 Ulica) i Hiszpanii (Calle 13).

 

Zabiłam swojego męża składa się z sześciu 45-minutowych odcinków i przedstawia historię maltretowanej przez męża Anny, która po latach zastraszania, kłótni i awantur popełnia zbrodnię, która na zawsze zmienia jej los. W dniu, w którym zostaje oskarżona o morderstwo, jej życie ponownie wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że oprawca żyje, a synowi grozi niebezpieczeństwo. Nie pozostaje jej nic innego jak uciec. 

Nowy francuski serial Zabiłam swojego męża został stworzony przez Sophie Dab, Rémy’ego Silka Binisti, Lucie Fréjaville i Justine Kim Gautier na podstawie oryginalnego pomysłu Henriego Debeurme’ma - twórcy serialu Trauma. Debeurme ma na koncie wiele uznanych seriali, w tym Missions, Moah i Les Grands. Serial wyreżyseruje Rémy Silk Binisti, a za produkcję odpowiada Next Episode. 

„Po sukcesie Traumy, naszej oryginalnej produkcji dla 13 Ulicy, cieszymy się, że możemy ponownie współpracować z Henrim Debeurme’em nad nowym i ekscytującym serialem” - skomentowała Chrystele Fremaux, SVP Programming EMEA, NBCUniversal International Networks. „Jesteśmy pewni, że intrygująca historia Anny, która próbuje odzyskać kontrolę nad swoim losem, przyciągnie uwagę naszych widzów w całej Europie”.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z 13 Ulicą, ponieważ dzielimy pasję do thrillerów i chęci tworzenia oryginalnych i odważnych francuskich seriali. To okazja, aby dostarczyć fanom gatunku mocne i zaskakujące historie, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Napędzany silnymi postaciami kobiecymi oraz obsadą młodych i utalentowanych aktorów, serial Zabiłam swojego męża trzyma w napięciu oraz stawia na akcję, a także intymność poruszając przy tym ważne tematy” - powiedział Henri Debeurme.

Zabiłam swojego męża, oryginalna produkcja kanału 13 Ulica, jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Zdjęcia ruszają wiosną 2021 roku.

Czytany 376 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 23 maj 2021 18:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama