cinema.pl Artykuły

piątek, 21 maj 2021 17:06

Do czego zdolne są dzieciaki, gdy mamy nie ma w domu?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przebojowa komedia o rodzinie, w której wszystko stanęło na głowie! 10 DNI Z TATĄ - w kinach od 11 czerwca!

 

Przebojowa komedia w najlepszym stylu. Remake południowoamerykańskiego hitu Disneya, który szturmem podbił kina w Argentynie, przez długie tygodnie utrzymując się w czołówce najchętniej oglądanych filmów. W obsadzie: as francuskiej komedii, aktor i komik – Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Kręcisz mnie”), zjawiskowa Aure Atika („Zakochana bez pamięci”) oraz Alice David („Wszystko zostanie w rodzinie”). Za kamerą produkcji stanął Ludovic Bernard – współreżyser popularnego serialu „Lupin”. Zobacz, do czego zdolne są dzieciaki, kiedy ich mamy nie ma w domu. Oraz do czego niezdolny jest tata, kiedy w pobliżu zabraknie kobiecej ręki! Jedna rodzina, tysiąc kłopotów i wielki ubaw gwarantowany.

Antoine (Franck Dubosc) jest dyrektorem HR w dużej, międzynarodowej firmie. Pewnego dnia jego żona – Isabelle (Aure Atika) postanawia wyjechać na wakacje i zostawić dom i czwórkę dzieci pod opieką męża. Antoine, dla którego zarządzanie ludźmi to bułka z masłem, godzi się bez wahania. Nie docenia jednak chaosu i bałaganu, jaki może spowodować gromadka psotnych dzieciaków. Czy zdany wyłącznie na siebie dyrektor korporacji zdoła przetrwać dziesięć dni w samym środku rodzinnego piekła?

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2020

Scenariusz i reżyseria: Ludovic Bernard (serial „Lupin”, „Na wyciągnięcie ręki”)

Obsada: Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Kręcisz mnie”), Aure Atika („Zakochana bez pamięci”, „ Lato w Prowansji”), Alice David („Wszystko zostanie w rodzinie”, „Jutro będziemy szczęśliwi”), Alexis Michalik („Wilcze echa”, serial „Wersal. Prawo krwi”), Héléna Noguerra („Rodziny się nie wybiera”, „Heartbreaker. licencja na uwodzenie”)

Czytany 396 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 maj 2021 17:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama