cinema.pl Artykuły

czwartek, 20 maj 2021 14:49

Premiera amerykańskiej produkcji z udziałem Weroniki Rosati

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera amerykańskiej produkcji "Ponad horyzont!" z udziałem Weroniki Rosati. Pełen adrenaliny film o sportach ekstremalnych "Ponad horyzont! " z Kevinem Quinnem, Claudią Lee, Denise Richards i Weroniką Rosati debiutuje właśnie na VOD.

 

Billy Johnson (Kevin Quinn) żyje szybko i bardzo intensywnie. Nic dziwnego, że w Teksasie nie ma sobie równych w kiteboardingu, ekstremalnym sporcie wodnym. Aby przekonać się, czy jest najlepszy na świecie, musi zmienić dotychczasowy tryb życia, żeby zmierzyć się z najlepszymi. W drodze po marzenia spotka piękną Sky (Claudia Lee), dziewczynę, która pokaże mu, że można sięgać dalej niż ponad horyzont. Obsada: Kevin Quinn ("Tydzień życia"), Claudia Lee ("Kick-Ass 2"), Denise Richards ("Świat to za mało"), Patrick Fabian ("Ostatni egzorcyzm”), Richard Branson ("Superman: Powrót") i Weronika Rosati ("Pitbull"). 

Weronika Rosati to jedna z nielicznych polskich aktorek, która z powodzeniem występuje także w amerykańskich produkcjach. Aktorka ma na koncie role między innymi w "Last Vegas", "USS Indianapolis. Men of Courage", "Agenci NCIS: Los Angeles" czy "Luck". Najnowszy amerykański film z udziałem aktorki „Ponad horyzont!” można już oglądać na platformach: IPLA, VOD.PL, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL+, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO, VECTRA.

Czytany 289 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 maj 2021 15:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama