cinema.pl Artykuły

środa, 19 maj 2021 15:02

Anna Guzik przejmuje pałeczkę po Katarzynie Dowbor

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od lat Telewizja Polsat pomaga najbardziej potrzebującym. I nadal zamierza kontynuować swoją misję. Tym razem jednak zajmie się finansami Polaków. Od 27 maja o godz. 20:00 w miejsce programu „Nasz Nowy Dom” widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. Przez meandry ludzkich historii przedstawionych w najnowszym programie Polsatu „Wolni od długów” przeprowadzi nas aktorka Anna Guzik. Program przedpremierowo, tj. na tydzień przed emisją w Polsacie, będzie dostępny w serwisie IPLA!

 

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nowego startu w życiu. Teraz jej miejsce zajmie aktorka Anna Guzik, którą oglądać będziemy w najnowszej produkcji Polsatu „Wolni od długów”. - Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy – mówi Anna Guzik. - Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości – dodaje aktorka.

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków nt. finansów jest bardzo niski. - Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy – bo jak to się mówi: „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają – zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej „Wolni od długów” towarzyszyć będzie sztab ekspertów: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy. Ale nie tylko. Podzielą się także niezbędną dawką wiedzy z zakresu finansów, wskażą, co należy zmienić w swoim dotychczasowym zachowaniu, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

 

 

 

 

„Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie! Zapraszamy!

 

 

Przedpremierowe odcinki "Wolni od długów" w serwisie IPLA

Nowy program będzie można oglądać w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. W pakiecie IPLA PREMIUM pierwszy przedpremierowy odcinek zostanie udostępniony w czwartek, 20 maja. Kolejne historie bohaterów pierwszego sezonu „Wolni od długów” fani będą mogli śledzić przedpremierowo w IPLI w każdy czwartek, z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozycja pojawi się w IPLI również bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

Czytany 386 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 maj 2021 15:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama