cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 17 maj 2021 09:46

Angelina Jolie w krainie baśni?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Angelina Jolie w baśni, która przekracza granice wyobraźni. Zobacz plakat „Piotrusia Pana i Alicji w Krainie Czarów”! Unikalna opowieść o ulubionych bohaterach wszystkich dzieci W KINACH OD 25 CZERWCA.

 A gdyby tak dwie najlepsze baśnie naszego dzieciństwa połączyć w jedną? Co wspólnie mogliby przeżyć Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów, gdybyśmy tylko pozwolili im się spotkać? I kim byli, zanim na stałe wpisali się w historię opowieści dla najmłodszych? Jedyne w swoim rodzaju, pierwsze w historii kina spotkanie ulubionych bohaterów dzieci, w dodatku w gwiazdorskiej obsadzie, wkrótce w kinach! W filmie „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów” - zachwycającej produkcji o wielkiej, emocjonującej przygodzie - zobaczymy m.in. laureatkę Oscara Angelinę Jolie i znanego z filmów „Selma czy „Kamerdyner” Davida Oyelowo. Pełna emocji, fascynująca opowieść Brendy Chapman - reżyserki oscarowej „Meridy Walecznej” i współtwórczyni takich hitów, jak m.in. „Król Lew”, „Auta” czy „Piękna i Bestia” - wejdzie do kin 25 czerwca. Zapiszcie tę datę w kalendarzu, to będzie wyprawa, której nie chcecie przegapić!

Ośmioletnia Alicja (Keira Chansa) i jej psotny brat Piotruś (Jordan A. Nash) spędzają błogie lato na angielskiej wsi. Zachęcani przez rodziców – Jacka i Rose (David Oyelowo i Angelina Jolie) dają upust wyobraźni – organizując herbaciane przyjęcia, walki na drewniane miecze i wymyślone przygody na statkach pirackich. Chwile szczęścia kończą się jednak, gdy ich rodzice popadają w poważne tarapaty. Chcąc pomóc rodzinie, Piotruś i Alicja wyruszają do Londynu, żeby sprzedać drogocenną pamiątkę. Ich wyprawa da początek wielkiej przygodzie, podczas której Alicja odkryje tajemniczą króliczą norę, a Piotruś wkroczy do świata fantazji jako nieustraszony przywódca Zaginionych Chłopców. To co nastąpi później, odmieni losy rodzeństwa i zapisze się w historii na zawsze.

 

Gatunek: familijny / fantasy / przygodowy

Produkcja: USA / Wielka Brytania 2020

Reżyseria: Brenda Chapman („Merida Waleczna”, „Książę Egiptu”)

Scenariusz: Marissa Kate Goodhill

Obsada: Angelina Jolie („Czarownica”, „Pan i Pani Smith”), David Oyelowo („Interstellar”, „Selma”), Anna Chancellor („Duma I uprzedzenie”, „Trust”), Clarke Peters („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Mroczne materie”), Gugu Mbatha-Raw („Paradoks Cloverfield”, „Sama przeciw wszystkim”), Michael Caine („Mroczny Rycerz powstaje”, „Tenet”), David Gyasi („Atlas chmur”, „Czarownica 2”)

Czytany 361 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2021 09:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama