cinema.pl Artykuły

piątek, 14 maj 2021 11:46

Jurorzy na scenie Dance Dance Dance

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka będą walczyć o 100 tysięcy złotych, które przekażą na wybrany cel charytatywny. Zwycięzców trzeciej edycji tanecznego show „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie. Wielki finał już w najbliższą sobotę, 15 maja o godz. 20:00 w Dwójce.

 

Po wielu tygodniach codziennych treningów poznamy zwycięzców trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. W finałowym odcinku na scenie zobaczymy wokalistkę Roksanę Węgiel i jej przyjaciółkę Oliwię Górniak oraz aktorkę Annę Matysiak i wokalistę Stanisława Karpiela-Bułeckę.

W finale każda para zatańczy dwie choreografie w duecie, a każdy finalista po jednej solówce. Roksana i Oliwia zaprezentują choreografię do utworu „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated" Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieli się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu „Thriller”, a Oliwia Górniak zatańczy do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu „West Side Story” do utworu „America”, przypomną także swój występ z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance”, prezentując choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin” Nancy Sinatry. W solówkach Anna Matysiak zmierzy się z choreografią króla popu Michaela Jacksona z hitu „Bad”, a Stanisław Karpiel-Bułecka pokaże swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

W finale na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance”, którzy wspólnie z Idą, Joanna i Agustinem zaprezentują układ z przeboju „Everybody” z repertuaru Backstreet Boys.

W trakcie finałowego odcinka Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nie będą przyznawali punktów za występy, zwycięską parę wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.

 

Finał trzeciej edycji „Dance Dance Dance” już w najbliższą sobotę, 15 maja o 20:00 w TVP2.

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 maj 2021 11:49

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama