cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 maj 2021 14:41

Irlandzkie krótkie metraże na MOJEeKINO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ambasada Irlandii w Polsce, we współpracy z Screen Ireland i MOJEeKINO ma przyjemność zaprezentować „Pocztówki z Irlandii: Przegląd irlandzkich filmów krótkometrażowych” dostępnych  online na platformie MOJEeKINO w Polsce w dniach 7 - 13 maja 2021 roku.

 

Misją Screen Ireland jest wspieranie i promowanie irlandzkiego filmu, telewizji i animacji poprzez rozwijanie irlandzkiej wizji artystycznej i różnorodnych talentów twórczych i produkcyjnych, poszerzanie grona odbiorców oraz przyciąganie filmowców i inwestycji do tego kraju.

Na platformie MOJEeKINO widzowie mogą obejrzeć jedne z najlepszych filmów krótkometrażowych powstałych w Irlandii w latach 2018-19, które poruszają szeroki wachlarz uniwersalnych tematów i zagadnień.

Mamy nadzieję, że ta doskonała współpraca z MOJEeKINO w Polsce może stać się platformą do zaprezentowania filmu irlandzkiego i dotarcia do bardzo licznej i nowej międzynarodowej publiczności. Polska i Irlandia łączą wiele kontaktów i bliskich przyjaźni od wielu lat, które ostatnio rozwijały się w naszych silnych więziach międzyludzkich i zaangażowaniu w obu krajach.

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 maj 2021 14:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama