cinema.pl Artykuły

niedziela, 02 maj 2021 13:21

Filmy wytwórni Metro Goldwyn Mayer dostępne w ofercie na życzenie CANAL+ Polska

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

CANAL+ Polska nawiązał współpracę z kolejnym uznanym na cały świecie studiem filmowym – Metro Goldwyn Mayer (MGM). Produkcje amerykańskiej wytwórni zasiliły ofertę CANAL+ i są dostępne do wypożyczenia online w niezależnym serwisie PREMIERY CANAL+ oraz w usłudze PREMIERY VOD+ na dekoderach abonentów CANAL+. 

 

Pierwsze produkcje studia MGM trafiły do oferty wypożyczalni 23 kwietnia. Fani dobrego kina znajdą w bibliotece wiele znakomitych hitów, w tym m.in. „Milczenie Owiec”, „Rodzina Addamsów”, „Misery” czy „Creed: Narodziny legendy”. Pierwszego dnia do oferty serwisu PREMIERY CANAL+ oraz usługi PREMIERY VOD+ trafiła szeroka oferta największych klasyków produkcji MGM. W dalszym okresie współpracy w ofercie pojawią się również najnowsze produkcje MGM.

Usługa PREMIERY CANAL+ gromadzi w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, MGM, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, M2 Films,  Kino Polska czy Telewizji Polsat. Z oferty PREMIERY CANAL+ można korzystać w przeglądarce na stronie premiery.canalplus.pl, platformach iOS, Android i Android TV oraz na telewizorach Samsung (platforma Tizen) oraz LG (platforma LG webOS).

PREMIERY VOD+ to wypożyczalnia hitów filmowych dostępna bezpośrednio na dekoderach CANAL+. Aby skorzystać z oferty wypożyczalni wystarczy podpiąć dekoder do internetu i uruchomić aplikację w menu dekodera. 

Oferta filmów MGM dostępna w PREMIERY CANAL+ (23.04.2021)

Rodzina Addamsów

Klatka dla ptaków

Szkoła melanżu

Carrie (1976)

Carrie (2013)

Creed: Narodziny legendy

Fargo (1996)

Cztery wesela i pogrzeb

Dorwać małego

Hobbit: Niezwykła podróż

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Hobbit: Pustkowie Smauga

Kalifornia

Legalna Blondynka

Legalna Blondynka 2

Siedmiu wspaniałych

Misery

Pluton

Rain Man

RoboCop (1987)

RoboCop (2014)

RoboCop 2

Walkiria

Gdzie jesteś, Bernadette?

Milczenie owiec

O MGM

Metro Goldwyn Mayer (MGM) to wiodąca firma rozrywkowa zajmująca się produkcją i globalną dystrybucją treści filmowych i telewizyjnych na wszystkich platformach. Firma jest właścicielem jednej z największych na świecie bibliotek treści filmowych i telewizyjnych premium, a także sieci płatnej telewizji premium EPIX, która jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem telewizji kablowej, satelitarnej, telekomunikacyjnej i cyfrowej. Ponadto MGM inwestuje w liczne inne kanały telewizyjne, platformy cyfrowe, przedsięwzięcia interaktywne i produkuje krótkie treści premium. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.mgm.com.

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 02 maj 2021 13:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama