cinema.pl Artykuły

sobota, 01 maj 2021 15:19

Polska premiera WYSTAWIONYCH (Staged) tylko w CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Brytyjski komediowy hit polscy widzowie będą mogli obejrzeć w całości. Dwa pełne sezony swoje premiery będą miały w długi weekend majowy online na canalplus.com oraz w CANAL+ SERIALE.

 

WYSTAWIENI to bardzo na czasie obraz sytuacji, w jakiej znalazła się kultura i rozrywa w związku z pandemią COVID-19.  

Dwójka uznanych aktorów (David Tennant i Michael Sheen) kontynuuje przerwane przez lockdown próby do sztuki „Sześć postaci w poszukiwaniu autora” Luigiego Pirandellego w jedynej możliwej formie – wideokonferencji. Tak naprawdę próby są tylko pretekstem do rozwlekłych dyskusji na tematy niekoniecznie związane ze sztuką. David Tennant i Michael Sheen, zarośnięci, nieuczesani, w rozciągniętych t-shirtach i dresach grają lekko podkoloryzowanych karykaturą, znudzonych zamknięciem w domach samych siebie. Nie trzeba dodawać, że próby idą im jak po grudzie. Nie tylko z powodu niespotykanych dotąd okoliczności, ale także, nie ukrywajmy,  egocentryzmu obu panów. Do tego wszystkiego reżyser WYSTAWIONYCH – , Simon Evans, który w serialu również gra samego siebie, próbującego nadal utrzymać kontrolę na produkcją sztuki. W WYSTAWIONYCH zobaczymy też faktycznych członków rodzin głównych bohaterów oraz sporo gościnnych występów gwiazd, jak na przykład pojawiające się w drugim sezonie Whoopie Goldberg czy Judi Dench.

Angielski humor jest oczywistym walorem serialu, ale WYSTAWIENI to prawdziwy popis aktorskich umiejętności Davida Tennanta i Michaela Sheena, którzy jeszcze niedawno wspólnie bawili nas w serialu „Dobry omen”. 

Serial został nakręcony głownie przy użyciu wideokonferencji, co skutecznie zaciera granice między fikcją a rzeczywistością.

Oba sezony WYSTAWIONYCH miały swoja premierę w BBC One. Teraz ten uznany serial komediowy można oglądać w Polsce, wyłącznie w CANAL+. 1 maja CANAL+ SERIALE pokaże cały sezon pierwszy, a 2 maja fani będę mogli zobaczyć wszystkie odcinki sezonu drugiego. Start maratonów każdego dnia o 21:00. Oba sezony będzie również można oglądać online na canalplus.com – odpowiednio od 2 i od 3 maja.  

Czytany 516 razy Ostatnio zmieniany sobota, 01 maj 2021 15:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama