cinema.pl Artykuły

piątek, 30 kwiecień 2021 13:05

Królowa Doda gościem w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gwiazdą specjalną 9. odcinka „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” jest piosenkarka, producentka filmowa – kontrowersyjna osobowość showbiznesu – Doda! Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy w niedzielę, 2 maja o godzinie 20:00 w Polsacie. 

 

W najbliższym odcinku gospodarze i goście sprawdzali czy Doda, tak jak wielokrotnie potwierdza, ma dystans do siebie i poczucie humoru. Razem z gospodarzami, czyli Kabaretem Skeczów Męczących nasza Gwiazda miała swój debiut na scenie! Skecz „Nauki przedmałżeńskie” przejdzie do historii, szczególnie że był totalną improwizacją! Ale to nie koniec. Podczas nagrania Doda wzięła udział w quizie z wiedzy internetowej, z którym poradziła sobie wyśmienicie. Udzieliła wywiadu dziennikarkom zaangażowanym – czyli Janinie i Baśce. A także… odgrywała wylosowane motywy filmowe, na specjalnie wylosowanym do tej zabawy instrumencie…a instrumenty były zaskakujące.  

Tradycyjnie nie mogło zbraknąć skeczu dla gościa, czyli Kabaret K2 o Dodzie. Czy udało jej się zachować dystans? Uśmiać się z samej siebie? To sprawdzicie w najbliższą niedzielę o 20:00 w Polsacie. 

Jak co tydzień obradował „Sztab kryzysowy”, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju! Tym razem problemem jest kryzys w szeregach prawicy. Panowie bojąc się o utratę władzy i wszelkich przywilejów z tym związanych, muszą znaleźć sposób, jak przy tej władzy pozostać… 

 

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej. 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w niedzielę 2 maja o godzinie 20:00!

 

Czytany 231 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 kwiecień 2021 13:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama