cinema.pl Artykuły

czwartek, 29 kwiecień 2021 15:17

Poruszające historie i sposoby na wyjście z trudnej sytuacji finansowej - nowy program Polsatu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prawdziwe historie i ogromna dawka wiedzy. Co zrobić, aby odmienić swoje życie i nie popełniać wcześniejszych błędów. 27 maja o godz. 20:05 na antenie Polsatu staruje nowy program prowadzony przez Annę Guzik. Wspiera ją sztab ekspertów od spraw prawnych, finansowych i społecznych: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek oraz Anna Bufnal. 

 

„Wolni od długów” to program typu reality. Jego bohaterami są dramatycznie zadłużeni, borykający się z problemami finansowymi Polacy, którzy sami nie umieją ich rozwiązać.

Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników bez wyjątku to przysłowiowa „ostatnia deska ratunku”. 

Historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści analizują sytuację dłużników i proponują najlepszy plan naprawczy. To kluczowy moment dla uczestników – od tej chwili ich życie zaczyna się zmieniać i pojawia się nadzieja! Bohaterowie są prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania, wyciągani z matni, dzięki czemu otrzymują nowy start. 

Specjaliści uczą nowych nawyków i pokazują, co zrobić, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów. To jednak od uczestników będzie ostatecznie zależeć, czy skutecznie wprowadzą plan naprawczy i czy po programie będą żyć na nowych zasadach.

W gronie specjalistów, którzy zostali zaproszeni do udziału w programie, znaleźli  się:  doświadczony społecznik i prawnik, Piotr Ikonowicz, który jak nikt potrafi wydobyć z kłopotów i świetnie zna się na inżynierii serc; Fryderyk Karzełek -  specjalista w dziedzinie finansów osobistych, który kiedyś sam odbił się od dna, wychodząc z prawie 2-milionowego długu; Anna Bufnal - doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji. 

Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest Constantin Entertainment Polska. Sezon składa się z 12 odcinków. 

 

„Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie! Zapraszamy!

Bądźcie z nami na bieżąco!

 

FB: www.facebook.com/polsat

IG: www.instagram.com/polsatofficial

Czytany 444 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 kwiecień 2021 15:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama