Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

niedziela, 25 kwiecień 2021 11:31

W śmiertelnym niebezpieczeństwie, czyli maj na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

4. sezon SEAL Team i film Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę w AXN, nowy serial Bloom w AXN White i 2. sezon produkcji Kryształ w AXN Black .

 

David Boreanaz i jego drużyna wyruszą w zaśnieżone rejony Afganistanu w poszukiwaniu przywódcy terrorystów; grupa naukowców uda się na misję badawczą, która skończy się dla nich walką o własne życie; mieszkańcy pewnego australijskiego miasteczka odkryją drzewo młodości, które sprowadzi na nich niebezpieczeństwo, a bracia Green kolejny raz zostaną wplątani w nielegalny handel diamentami. W maju kanał AXN pokaże 4. sezon SEAL Team i film Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę, AXN White nowy serial Bloom, a AXN Black 2. sezon produkcji Kryształ. 

SEAL Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; zdolny i lojalny Sonny Quinn; młody żołnierz, Clay Spenser; analityczka CIA, Mandy Ellis oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W 4. sezonie Jason i jego drużyna wyruszą na poszukiwanie przywódcy terrorystów w zaśnieżonych górach Afganistanu. Premiera 4. sezonu serialu SEAL Team w środę 12 maja o godz. 19:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku po 19.00 w AXN.

Anakondy: polowanie na krwawą orchideę to sequel thrillera z 1997 roku. Ekspedycja naukowa wyrusza na wyspę Borneo w poszukiwaniu kwiatu Czarnej Orchidei. Roślina ma właściwości przedłużające ludzkie życie, a koncerny farmaceutyczne zrobią wszystko, żeby mieć do niej dostęp. Naukowcy nie wiedzą jednak, że w trakcie wyprawy wpadną w śmiertelną pułapkę i będą musieli stoczyć walkę z wężami zabójcami. Premiera filmu Anakondy: polowanie na krwawą orchideę w sobotę 22 maja o godz. 21:55 w AXN.

Bloom to historia australijskiego miasteczka, które nawiedziła niszczycielska powódź. Żywioł zabrał ze sobą życie pięciu osób. Po tych wydarzeniach w miasteczku pojawiła się tajemnicza roślina, dzięki której ponownie można poczuć się młodym. Rośnie ona w miejscu tragicznych wydarzeń, a jeden jej owoc może przywrócić zrozpaczonym mieszkańcom ich dawną energię. Jednak wszystko ma swoją cenę. Coraz większa liczba osób jest w stanie zrobić wszystko w zamian za nowy eliksir młodości. Mieszkańcy sielankowego miasteczka będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwu oraz zdecydować, co tak naprawdę jest dla nich w życiu ważne. Premiera serialu Bloom w środę 12 maja o godz. 21:55. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku po 22:00 w AXN White.

Kryształ to trzymający w napięciu serial kryminalny, opowiadający o rodzinie Greenów, która zajmuje się nielegalnym handlem diamentami w Los Angeles. Jeden z braci Green, Freddy (Jeremy Sisto), wplątuje się w transakcję, która kończy się śmiercią wpływowego handlarza diamentami. Jego brat, Jake (Cam Gigandet), postanawia zadłużyć cały rodzinny interes. Wydarzenia stawiają bohaterów w sytuacji bez wyjścia. W nowym sezonie serialu bracia Green ponownie popadną w niełaskę mafii, po tym jak napadną na kopalnię diamentów w Wenezueli, żeby ratować rodzinny majątek. Premiera 2. sezonu serialu Kryształ w niedzielę 2 maja o godz. 0:15. Kolejne odcinki w czwartki po 22:00 w AXN Black.

Czytany 384 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 25 kwiecień 2021 11:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież