Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

niedziela, 25 kwiecień 2021 11:27

PULS 2 DOSTĘPNY W CYFROWYM POLSACIE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od 15 kwietnia br. kanał PULS 2, należący do Grupy Telewizja Puls, jest dostępny w ramach telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu. W obu usługach PULS 2 można znaleźć na pozycji 157, a kanał TV Puls na nowej pozycji 59. 

 

- Nie ustajemy w pracy, aby oferta naszych obu kanałów – TV Puls i PULS 2 – była atrakcyjna i dostarczała naszym Widzom pozytywnych emocji oraz ucieczkę od trudnej rzeczywistości. Cieszymy się, że PULS 2 znajdzie się wśród propozycji programowych Cyfrowego Polsatu. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls. 

TV Puls to ogólnopolski kanał uniwersalny nadawany przez Telewizję Puls - trzecią największą telewizję komercyjną w Polsce. W zasięgu kanału TV Puls znajduje się 35,9 mln widzów (grudzień 2020; 4+). Rok 2020 okazał się rekordowy dla TV Puls, która odnotowała 4,0% udziałów (Nielsen, SHR, 16-49). 

TV Puls gwarantuje najlepszą rozrywkę dla każdego – w zróżnicowanej ofercie programowej kanału znajdują się m.in.: premierowe hity filmowe i seriale, produkcje własne (seriale: „Lombard. Życie pod zastaw”, „Rodzinny interes”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską. 

W 2020 i 2021 roku TV Puls transmitowała uroczystą galę wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia”, która po latach wróciła do telewizji. TV Puls jest laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018, 2019 i 2020 oraz Złotą Telekamerę zdobył również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”. TV Puls współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu jak m.in.: The Walt Disney Company, Warner Bros, NBC Universal, ViacomCBS, Sony Pictures Entertainment, Monolith Films czy Kino Świat. Więcej informacji na stronie tvpuls.pl.

PULS 2 to ogólnopolski kanał uniwersalny nadawany przez Telewizję Puls - trzecią największą telewizję komercyjną w Polsce. W zasięgu kanału PULS 2 znajduje się 30 mln widzów  (grudzień 2020; 4+). 

9 marca 2020 roku kanał PULS 2 przeprowadził rebranding  pasma dla dzieci i rodziców, nadając mu m.in. nową nazwę - Puls Kids. Widzowie znajdą tu najlepsze animacje od wiodących producentów i dystrybutorów  (m.in. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Smerfy”, „Psi Patrol”, „Mustang: Duch wolności” i wiele innych!). W czasie trwania pasma Puls Kids, kanał PULS 2 jest najchętniej oglądanym kanałem w grupie dzieci w wieku 4-12 lat z udziałem ponad 13% SHR*. 

Na początku tego roku Puls Kids otrzymał wyróżnienie w XIX edycji Konkursu ”Świat Przyjazny Dziecku”, który organizuje Komitet Ochrony Praw Dziecka. 

Programy w ramach Puls Kids nadawane są od poniedziałku do piątku od 07:00 do 20:00, w weekendowe poranki oraz „na dobranoc” w niedziele po 18:00. 

Od 20:00 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale polskie i zagraniczne (m.in. „Lombard. Życie pod zastaw”, amerykańskie hity jak „FBI”, „Agenci NCIS”), programy rozrywkowe (m.in. 19 i 20. Mazurska Noc Kabaretowa) oraz filmy fabularne. Z kolei w sobotnie popołudnia  PULS 2 zaprasza na najlepsze pełnometrażowe animacje kinowe. Więcej informacji na stronie puls2.pl.

 

TV Puls i PULS 2 można oglądać w Cyfrowym Polsacie od pakietów podstawowych S. W ofertach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operatora można wybierać pomiędzy 3 podstawowymi pakietami:  Pakiet S (20 zł/mies.) oferuje 50 kanałów w telewizji satelitarnej oraz 56 w telewizji kablowej IPTV, Pakiet M (30 zł/mies.) zapewnia dostęp do 72 kanałów w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV, a w Pakiecie L (60 zł/mies.) znajdują się 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV. Każdy z zestawów można uzupełnić o Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO i HBO GO, Cinemax, FilmBox, Dla dzieci czy Dla dorosłych.

Czytany 439 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 25 kwiecień 2021 11:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież