cinema.pl Artykuły

piątek, 23 kwiecień 2021 18:39

Specjalny występ Marcina Millera w serialu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nie ma Polaka, który nie wiedziałby, kim jest Marcin Miller, lider zespołu „Boys”. Co więcej - okazuje się, że kochają go także bohaterowie seriali! Najpopularniejszy wokalista muzyki disco polo pojawi się w najbliższym odcinku „Kowalscy kontra Kowalscy”, aby ze specjalną dedykacją zaśpiewać dla Henryka Kowalskiego!

 

Takich urodzin żaden bohater serialu jeszcze nie przeżył! Zabawa potrwa przez 2 odcinki! Moc niespodzianek, niespodziewane zwroty akcji i specjalny występ Marcina Millera – to tylko namiastka tego, czego widzowie mogą spodziewać się w najbliższej odsłonie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” już jutro, tj. 24 kwietnia, o godz. 20:05!

Odcinek 15

Anna (Marieta Żukowska) i Piotr (Piotr Adamczyk) marzą o romantycznym weekendzie we dwoje. Udają się do swojego domku w lesie. Sytuację od razu postanawia wykorzystać Henryk (Wojtek Mecwaldowski). Zamierza zorganizować imprezę z okazji swoich nadchodzących urodzin. Również Janek (Patryk Cebulski) ma plan w związku z nieobecnością surowego ojca… Zaprasza całą klasę na imprezę na basenie. Jedyną przeszkodą pozostaje Jadwiga (Katarzyna Kwiatkowska). Janek wpada na chytry plan, jak pozbyć się matki na kilka godzin… 

Słodkie tete-a-tete Piotra i Anny w leśnej chatce przerywa odgłos zbliżających się kroków. W popłochu małżonkowie chowają się w piwniczce, gdzie wpadają na złodzieja! 

Urodzinowa libacja Henryka wymyka się spod kontroli. Kiedy jubilat próbuje przywołać do porządku pijanych kumpli, ci zamykają go w bagażniku samochodu i kontynuują imprezę. Do kominka wrzucają fajerwerki i podpalają je. A to nie koniec pomysłowych zabaw! 

Równolegle na basenie odbywa się impreza urodzinowa chłopców. Ku zaskoczeniu Nikodema (Jakub Zdrójkowski) i Janka Ela (Wiktoria Gąsiewska) pojawia się ze swoim nowym chłopakiem. Bracia, chcąc pozbyć się konkurenta, wrzucają nastolatkowi do kieliszka z winem tabletkę nasenną. Niestety w wyniku pomyłki wino z tabletką wypija Ela. Dziewczyna traci przytomność i wpada do basenu…

Odcinek 16

Henryk świętuje swoje 45. urodziny. Tego dnia u Piotra pojawia się Romek, z którym Kowalski wspólnie robi interesy. Henryk rozpoznaje mężczyznę – to on przed dwudziestu laty oszukał go na dużą kwotę pieniędzy. Okazuje się, że swój współudział w dawnym oszustwie miał także… Piotr. Chcąc zmazać dawne krzywdy, Piotr proponuje Henrykowi, że odda mu pieniądze, które ten wtedy stracił.

Jadwiga daje mężowi na urodziny majtki. Takie same co rok temu. Anna i Milana (Joanna Orleańska) sugerują jej, że powinna sprezentować ukochanemu coś wyjątkowego, jak na przykład… wystąpienie w sypialni w roli seksownego króliczka…

Janek i Nikodem kręcą film urodzinowy dla Henryka. Udaje im się namówić do udziału wszystkich znajomych i przyjaciół Henryka, w tym również… Marcina Millera z zespołu „Boys” – ulubionego wokalistę Henryka!

Zapraszamy do Polsatu w każdą sobotę o godz. 20:05 na dwa odcinki serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”!

Czytany 183 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 kwiecień 2021 18:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama