cinema.pl Artykuły

środa, 21 kwiecień 2021 13:43

Młodzi Tytani wkraczają do akcji!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

To wybuchowa mieszanka charakterów. Optymistyczna Gwiazdka, zdystansowana Raven, roztrzepany Bestia, dobrotliwy Cyborg, sprytny Robin – odważne dzieciaki tworzą niepokonaną ekipę. Już w poniedziałek 3 maja w Cartoon Network premiera nowych odcinków serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. 10 maja wyemitowany zostanie także epizod specjalny, w którym bohaterowie spotkają się z ekipą „DC Super Hero Girls”!

 

Grupa Młodych Tytanów mieszka razem w nowoczesnej wieży. Przyjaciele chętnie spędzaliby większość czasu na szalonych zabawach, ale miasto Jump City często potrzebuje ich pomocy. Mali widzowie na ekranie zobaczą całą plejadę złoczyńców, którzy skutecznie przeszkadzają bohaterom w ich codziennych zajęciach. 

W nowych epizodach Tytani będą musieli zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z własnymi słabościami. Robin wyjaśni Gwiazdce, że to właśnie znajomość wad sprawia, że jest się mocnym superbohaterem. Z tego powodu różowowłosa bohaterka postanowi odnaleźć swoje niedoskonałości. 

Robin, Cyborg, Gwiazdka, Bestia i Raven postanowią spędzić wakacje w Los Angeles. Niestety, przez przypadek wylądują w San Pedro, w który trzeba zapobiec podstępnym planom robotnika portowego. Tytani wybiorą się na długą wyprawę, aby dopaść uciekającego psotnika. Zwiedzą Indie, Chorwację i Jamajkę.

Wyemitowany zostanie także epizod specjalny, w którym Tytani spotkają się z ekipą „DC Super Hero Girls”! Obydwie drużyny lubią wyzwania: tym razem zdecydują się na nietypową potyczkę, polegającą na dowiedzeniu, która supergrupa jest potężniejsza. Jednak szybko okaże się, że w ich niesnaskach mających doprowadzić do starcia, maczał palce tajemniczy złoczyńca.

Premiera nowych odcinków „Młodzi Tytani: Akcja!” już w poniedziałek 3 maja o 15:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku od 15:20.

Premiera odcinka specjalnego „Superhero Feud” w poniedziałek 10 maja o 15:30.

Czytany 369 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 kwiecień 2021 13:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama