cinema.pl Artykuły

niedziela, 18 kwiecień 2021 18:40

Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przygody przebojowej Marii Matejko będą miały swój dalszy ciąg! Już 21 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii serialu „Komisarz Mama”. W nowym sezonie do obsady dołączą znakomici aktorzy: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz!

 To był jeden z najbardziej oczekiwanych serialowych debiutów tej wiosny! „Całość wciąga i właściwie po seansie pierwszego sezonu mogę powiedzieć, że czuję jedno - ogromny niedosyt”, „Wiosna należy do Pauliny Chruściel!”, „Sądzę, że serial ma szansę spodobać się widzom, również dlatego, że reprezentuje inne, świeże, nieznane na naszym rynku spojrzenie na tematykę kryminalną” - pisali dziennikarze. Jak się okazało, widzowie również pokochali komisarz Matejko. W porównaniu z jesienną ramówką Polsatu widownia pasma, w którym emitowany jest serial, wzrosła aż o 52%. Pracę na planie „Komisarz Mama” polubili też aktorzy i cieszą się z realizacji kolejnej serii: 

- Wracamy na plan i bardzo się na to cieszę! Ponownie spotkam się z całą moją ekipą. Po tak specyficznym, trudnym roku pandemii,  brakuje mi zawodowych spotkań, bycia z ludźmi, wymiany energii na żywo - nie "online" :). Myślę, że wszyscy cieszymy się na ten powrót, tym bardziej że pierwszy sezon i bohaterowie, których gramy spotkał się z dużą sympatią. Ta serdeczność widzów jest dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy:) – mówi Paulina Chruściel, serialowa Maria Matejko.

- Bardzo cieszę się z powrotu na plan, po zimowej przerwie nie mogę doczekać się pracy. Oczywiście czekam na spotkanie z ekipą, chcemy pokazać widzom, jak zmieniają się postacie, jak rozwijają się ich relacje. Mamy też nadzieję na ciekawe wątki kryminalne i trochę biegania z bronią. Ale przyznam, że równie mocno czekam na kajmak, który był serwowany na planie w poprzednim sezonie, liczę, że nic się w tej kwestii nie zmieni;) – komentuje Wojciech Zieliński, który wciela się w rolę podkomisarza Piotra Żeromskiego.

Drugi sezon serialu „Komisarz Mama” będzie liczył 10 odcinków. W obsadzie oprócz Pauliny Chruściel i Wojciecha Zielińskiego ponownie zobaczymy Krystiana Wieczorka, Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Annę Matysiak, Arkadiusza Smoleńskiego i Joannę Niemirską. Nie zabraknie również nowych postaci, w które wcielą się: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz. 

Producentem wykonawczym serialu jest Polot Media, a za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński. 

 

Bądźcie z nami na bieżąco: 

IG: www.instagram.com/komisarzmama

FB: www.facebook.com/komisarzmama

Czytany 353 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 18 kwiecień 2021 18:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama