cinema.pl Artykuły

środa, 07 kwiecień 2021 16:21

Kim jest dr Zimecki z serialu „Rysa”?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kim jest dr Zimecki w serialu Rysa? Premiera telewizyjna serialu Rysa już 13 kwietnia o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 22:00.

 

O dr. Zimeckim:

Doktor Zimecki jest uznanym lekarzem z wieloletnią praktyką. Jego specjalizacje to neurologia i psychologia. Monika dostaje do niego kontakt od swojego partnera, Piotra. Zimecki ma pomóc jej zwalczyć zaniki pamięci, które przytrafiają się Brzozowskiej coraz częściej. Początkowo Monika jest sceptycznie nastawiona do terapii, nie mówi Zimeckiemu prawdy o swojej przeszłości, z czasem jednak naprawdę liczy, że psycholog jej pomoże. Otwiera się przed Zimeckim, opowiada o swojej narkotykowej historii i o tym, że ma prawie roczną przerwę w pamięci.  Zimecki na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym lekarzem, ale szybko okazuje się, że ma drugie oblicze.

Obejrzyj wideo, w którym Janusz Chabior przedstawia swoją postać... 

 

 

 

O Januszu Chabiorze:

Ceniony i popularny aktor filmowy, serialowy i teatralny. Karierę rozpoczął w Teatrze Dramatycznym w Legnicy w 1991 roku. Obecnie współpracuje z teatrem Garnizon Sztuki i Teatrem 6 piętro.

Uznanie środowiska filmowego oraz publiczności zdobył grając w takich produkcjach jak „Kołysanka” Juliusza Machulskiego, czy „Służby Specjalne” (pułkownik Marian Bońka) Patryka Vegi. Zagrał tytułową rolę w wielokrotnie nagradzanym krótkometrażowym „Hyclu” w reż. Darii Woszek. Grał również w „Symetrii” Konrada Niewolskiego, „Hardkor Disko” Krzysztofa Skoniecznego, „Reakcja łańcuchowa” Jakuba Pączka, „Kobiety mafii” Patryka Vegi, „Ja teraz kłamię” Pawła Borowskiego, „Kamerdyner” Filipa Bajona, „Klecha” Jacka Gwizdały, „Jestem Ren” Piotra Ryczko, „Maryjki” Darii Woszek czy „Czarny młyn” Mariusza Paleja.

Za drugoplanową rolę Wiktora w filmie „Made in Poland” Przemysława Wojcieszka otrzymał w 2010 roku nagrodę na Gdynia Film Festival. W 2007r. był nominowany do głównej nagrody na Festiwalu Polskiego Filmu Niezależnego im. Jana Machulskiego za rolę w filmie „Kilka prostych słów”, a w 2012 do Złotej Kaczki za rolę Didżeja w filmie „Proste pragnienia”. 

Czytany 351 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 kwiecień 2021 16:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama