cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 05 kwiecień 2021 16:57

Kim jest Robert z serialu „Rysa”?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kim jest Robert w serialu Rysa? Obejrzyj wideo, w którym odtwórca roli Roberta, Mariusz Ostrowski, zaprasza na pierwszy odcinek serialu... Premiera telewizyjna serialu Rysa już 13 kwietnia o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 22:00.

 

O Robercie:

Robert to znajomy Moniki, są rówieśnikami. Całe życie spędził na paleniu, hodowli i sprzedaży marihuany.  Pracował w różnych zawodach, ale robił to wyłącznie dla pieniędzy, nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Jest towarzyski, miły, przyjazny i serdeczny w obyciu, ale nie należy mu ufać. Monika, przez swoją słabość do używek, regularnie spotyka się z Robertem. Nie podejrzewa, że odegra on w jej życiu dużo większą rolę, niż wskazywałyby na to ich dotychczasowe relacje.

O Mariuszu Ostrowskim:

Urodził się w 1979 r. w Kielcach. Uczęszczał do Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, a w 2005 roku ukończył PWSFTviT. Na scenie zadebiutował rolą Podchorążego w Kordianie Juliusza Słowackiego w reżyserii A. Hanuszkiewicza na deskach Teatru Nowego w Warszawie. Od 2006 roku jest aktorem Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. W 2014 roku nagrał audiobooka na podstawie opowiadania Michał i tajemnicze wrota autorstwa Patrycji Dąbrowskiej w ramach akcji charytatywnej „Świąteczne BajkoCzytaki”, w 2017 roku brał udział w ósmej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. W 2018 otrzymał nagrodę na Krajowym Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru TV „Dwa Teatry” w Sopocie za rolę Zarubina w spektaklu telewizyjnym Inspekcja w reżyserii Jacka Raginisa-Królikiewicza. Widzowie znają go z gościnnych występów w takich serialach jak Ojciec Mateusz, M jak miłość, Hotel 52, Komisarz Alex czy Korona królów.

Czytany 350 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 kwiecień 2021 17:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama