cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 05 kwiecień 2021 15:48

Bohaterskie zabawki na antenie Boomeranga!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

9-letni Axel to bystry chłopiec, któremu nie są straszne misje specjalne. Okazuje się również, że jego zabawki to… równie dzielni wojownicy! Po udanej premierze serialu w Cartoon Network, ekipa Power Players pojawi się na antenie Boomeranga. Emisja serialu od 12 kwietnia.

 

Wszystko zaczyna się, kiedy Axel Mulligan zakrada się do piwnicy swojego genialnego wujka Andrew. Chłopiec wie, że w podziemnym pomieszczeniu czekają na niego niezwykłe sekrety! Okazuje się, że skrywa ono tajne laboratorium, w którym odbywają się prace nad specjalnymi opaskami. Początkowo Axel je ignoruje – jakie tajemnice może skrywać zwykła opaska? Szybko jednak przekonuje się, że jej odpowiednie wykorzystanie daje mu dostęp do świata superbohaterów.

Dzięki swojemu odkryciu chłopiec pozna ekipę nowych, kolorowych przyjaciół: Niedźwierzyńcę, Sierżanta Szarżę, jaszczurkę Galileo i zapaśnika Masko. Razem stawią czoła niezwykłym przeciwnikom. Ich szyki psują chytre postaci, takie jak MadCap czy Księżniczka Goryczka. Bardzo sprytny jest także Galileo, który potrafi uknuć niecny plan bez wiedzy reszty Power Players.

W emitowanych w Boomerangu odcinkach najmłodsi widzowie zobaczą pierwsze przygody bohaterów. Muszą oni uratować dom przed konsekwencjami zepsutego termostatu. Ale czy urządzenie na pewno samo uległo usterce? Za tą sytuacją stoi ktoś jeszcze! Odważna drużyna spróbuje także rozwiązać spór o to, co jest ważniejsze w walce: superbroń czy bohater, który jej używa? Będą chronić mieszkanie przed Jeżozwierzakiem i zagrają w hokeja, aby ustrzec miasto przed Lodołamaczem. 

Premiera serialu „Power Players” w poniedziałek 12 kwietnia o 13:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 13:00.

Czytany 331 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 kwiecień 2021 15:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama