cinema.pl Artykuły

piątek, 02 kwiecień 2021 14:45

Mistrz Świata w skokach narciarskich leczy śmiechem w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tego jeszcze było! Piotr Żyła znany ze swojego specyficznego poczucia humoru gościem Kabaretu! Czy skoczkowi uda się „przeskoczyć” żarty gospodarzy programu? Tego dowiecie się już w tę niedzielę, 4 kwietnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat w świątecznym odcinku show „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”!

 

Mistrz Świata w skokach narciarskich leczy śmiechem w Klinice Skeczów Męczących!Wczoraj Piotr Żyła poprzez swoje konto na Instagramie ogłosił, że żegna się ze sportem, by oddać się kolejnej pasji, czyli… muzyce. Od teraz tylko rock’n’roll! I musimy przyznać, że… to  nie do końca był Prima Aprilis! W najbliższym odcinku Kliniki Skeczów Męczących zobaczycie popularnego skoczka z gitarą! Towarzyszyć mu będzie zespół Enej oraz „na wokalu” Marcin Szczurkiewicz i Karol Golonka. Ten występ przejdzie do historii! A jaki utwór wykonali Panowie? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w Telewizji Polsat. 

Jak co tydzień sprowadzimy także, czy gość specjalny potrafi śmiać się sam z siebie. Kabaret K2 jak nikt potrafi w inteligentny i zabawny sposób pokazać odwiedzających Klinikę w krzywym zwierciadle. Czy Piotr Żyła doceni dowcip komików?

Zobaczymy także premierowy skecz w wykonaniu gospodarzy, czyli Marcin Szczurkiewicz jako komentator i dziennikarz sportowy oraz następca Żyły – skoczek Paweł (Karol Golonka).Na koniec rozmowę tę skomentuje sam Piotr Żyła! 

Po raz kolejny odbędą się obrady „Sztabu kryzysowego”, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju! Jakie tym razem są problemy do rozwiązania? Sztab zastanowi się, jak przyciągnąć do siebie młodszych wyborców oraz podda pod dyskusję ewentualne zastępstwo Rafała Brzozowskiego podczas tegorocznej Eurowizji, na wypadek gdyby był… niedysponowany.    

Podczas programu przeniesiemy się do roku 2050. Będziemy mieć okazję posłuchać Orędzia wielkanocnego w wykonaniu pary prezydenckiej Andrzeja i Agaty Duda (Paweł Koślik, Monika Dryl). W jakiej pozycji będzie nasz kraj za 29 lat? Tego dowiecie się oczywiście z wygłoszonej mowy. Zdradzamy… że Polska będzie potęgą! 

 

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej. 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w niedzielę  4 kwietnia o godzinie 20:00!

 

Czytany 227 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 kwiecień 2021 15:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama