cinema.pl Artykuły

czwartek, 01 kwiecień 2021 11:17

JEDEN GNIEWNY CZŁOWIEK - polski plakat i zwiastun już dostępne!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy film GUYA RITCHIEGO twórcy “DŻENTELMENÓW”, „PRZEKRĘTU” I „PORACHUNKÓW”, odpowiedzialnego za reaktywację Króla Artura, Sherlocka Holmesa i Aladyna. JASON STATHAM wypowiada krwawą wojnę gangsterom, którzy zamordowali jego syna.

 

W jednej z głównych ról POST MALONE, gwiazdor hip hopu, autor hitów „Rockstar”, „Better Now”, który ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych.

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

Zobacz zwiastun

 

Reżyseria:Guy Ritchie („Dżentelmeni”, „Porachunki”, „Sherlock Holmes”, „Przekręt”, „Król Artur: Legenda miecza”, „Aladyn”)

Obsada:

•Jason Statham („Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, „Transporter”, „Niezniszczalni”, „The Meg”, „Przekręt”, „Agentka”, „Angielska robota)

•Josh Hartnett („Pearl Harbor”, „Helikopter w ogniu”, „40 dni i 40 nocy”, „Czarna dalia”)

•Post Malone (gwiazda hip-hopu, twórca hitów „Rockstar”, „Better Now”, wystąpił w filmie „Śledztwo Spencera”))

•Holt McCallany („Mindhunter” – serial, „Podziemny krąg”, „Obcy 3”)

•Scott Eastwood („Szybcy i wściekli 8”, „Legion samobójców”, „Pacific Rim: Rebelia”, „Gran Torino”)

Gatunek: akcja

Produkcja: USA 2021

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 kwiecień 2021 11:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama