cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 29 marzec 2021 12:03

Kim jest Piotr Wasilewski z serialu „Rysa”?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kim jest Piotr Wasilewski, partner Moniki Brzozowskiej, w serialu „Rysa”? Obejrzyj wideo, w którym Maciej Zakościelny przedstawia swoją postać...

 

Premiera telewizyjna serialu „Rysa” już 13 kwietnia o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 22:00.

 

O Piotrze Wasilewskim: 

Piotr to partner Moniki, znają się od około roku. Choć Piotr chciałby, żeby ich relacja się rozwinęła, Monika unika większego zaangażowania. Spotykają się jednak regularnie. Wasilewski prowadzi własną agencję reklamową, jest kreatywny, ma intuicję. W życiu zawodowym stroni od rozgłosu, w Internecie próżno szukać jego zdjęć, jest bardzo skryty, chroni prywatność. Piotr jest zrównoważony, delikatny, empatyczny. Nie można odmówić mu inteligencji i błyskotliwości, ale jest też bardzo przewidywalny, schematyczny w swoich działaniach. Dba o Monikę, jest wobec niej bardzo opiekuńczy, ale kiedy Brzozowska sugeruje mu, że potrzebuje przestrzeni, odsuwa się na bok. Wspiera policjantkę, gdy w jej życiu pojawiają się problemy. Piotr skrywa jednak pewną tajemnicę.

 

O Macieju Zakościelnym:

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył Państwową Szkole Muzyczną I i II go stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec. W 2004 roku na łódzkim festiwalu szkół teatralnych otrzymał nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję. Był aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. Aktualnie współpracuje z Och-Teatr.

Ma na swoim koncie wiele ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych, współpracuje z Teatrem Telewizji. Znany jest m.in z takich produkcji jak: „Tylko mnie kochaj” „Kryminalni”, „Nightwatching”, „Czas Honoru”, „Strażacy”, „Listy do M. 2”, „Dywizjon 303”, „Diagnoza”. W 2020 roku premierę miał film z jego udziałem, „Jak zostać gwiazdą”. Występuje również w rolach dubbingowych.

Jego ogromną pasją jest muzyka - gra na skrzypcach, jest współtwórcą i współproducentem projektu muzycznego poświęconego Carmen Moreno, polskiej królowej swingu. Wystąpił dwukrotnie na Festiwalu Jazz Jamboree. Jest współzałożycielem Fundacji artystycznej Kalinowe Serce.

Czytany 576 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 marzec 2021 14:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama