cinema.pl Artykuły

sobota, 27 marzec 2021 13:28

"Jeszcze jest czas" - Viggo Mortensena tylko na MOJEeKINO!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Perełki filmowe dostępne tylko na platformie kin studyjnych MOJEeKINO! Wyjątkowa premiera w Twoim domu już w ten weekend! Viggo Mortensen w swoim pełnym czułości filmie dystrybutora M2 Films, Jeszcze jest czas, w duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem, tylko w ten weekend w największym w Polsce wirtualnym kinie!

Trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen w swoim szczerym, pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem JESZCZE JEST CZAS tylko na MOJEeKINO w najbliższy weekend: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1053

 

Poruszająca i pełna nadziei opowieść o rodzinie i wszystkich odcieniach miłości.

„Jeszcze jest czas” / oryg. „Falling”

scenariusz i reżyseria: Viggo Mortensen

obsada: Viggo Mortensen, Lance Henriksen, Sverrir Gudnason, Hannah Gross

czas trwania: 1h 52 min.

gatunek: Dramat

dystrybucja: M2 Films

Trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen w swoim szczerym, pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem. Poruszająca i pełna nadziei opowieść o rodzinie i wszystkich odcieniach miłości.

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

Czytany 330 razy Ostatnio zmieniany sobota, 27 marzec 2021 13:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama