cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 22 marzec 2021 15:58

CANAL+ prezentuje bohaterów serialu KLANGOR: Ariel Galej, Hania Wejman i Gabi Wejman

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowa produkcja CANAL+ Polska – KLANGOR to serial, w którym duże pole do popisu dostali młodzi aktorzy. Doświadczonemu już Maciejowi Musiałowi, którego zobaczymy w roli niepokornego Ariela, partnerują Katarzyna Gałązka i Matylda Giegżno, które wcielają się w znajdujące się w skomplikowanej relacji siostry. Obejrzyjcie specjalne materiały wideo i poznajcie te trzy postacie! 

 

Hania, Gabi i Ariel znają się od podstawówki, ich rodzice się przyjaźnią, są praktycznie sąsiadami.  Wszyscy troje podejmują decyzje słuchając wyłącznie swoich emocji, czyli można powiedzieć, że są zwyczajnymi nastolatkami w nadzwyczajnych okolicznościach - mówi o młodych postaciach autor scenariusza Kacper Wysocki

 

ARIEL GALEJ

Myśli, że wszystko mu wolno, nie rozumie granic, nie liczy się z konsekwencjami swoich działań. Kilka lat temu jego ojciec popełnił samobójstwo, co zostawiło w nim pustkę, a Ariel próbuje tę pustkę zapełniać. Niewierny chłopak Hani. Kocha i rani mamę, siostrę, babcię, nienawidzi ojczyma. Jest instruktorem kitesurfingu i tylko na morzu czuje się naprawdę dobrze, ale musi mieć wiatr we włosach, morze nie może być spokojne. U Ariela nic nie jest spokojne, szare – ma tylko intensywne uczucia, kocha i nienawidzi, wszystko na maksa, wszystko egoistycznie.

Ariel w życiu nie liczy się z nikim, ani z niczym i nazywa to wolnością. Nie potrafi sobie radzić z bólem, który w sobie nosi i rani wszystkich wokół siebie, żeby samemu nie dać się zranić - Kacper Wysocki

Maciej Musiał opowiada o swojej roli w serialu KLANGOR

Maciej Musiał zaprasza do oglądania serialu KLANGOR

 

HANIA WEJMAN

Córka Rafała. Zuchwała, często lekkomyślna, impulsywna, nadwrażliwa. Myśli, że jest silna – nie jest. Jest kompletnie zagubiona w emocjach, ale po drodze uczy się trochę lepiej rozumieć to, czego chce i czego nie chce, co powinna i czego nie powinna. Dorasta w cieniu tragedii.

Hania jest dumna, impulsywna, nadwrażliwa i za bardzo przejmuje się tym, co inni o niej myślą. Dorastała w przeczuciu, że rodzice kochają ją mniej niż młodszą siostrę - mówi o postaci Hani Kacper Wysocki

Katarzyna Gałązka przedstawia Hanię Wejman

Katarzyna zaprasza do oglądania serialu KLANGOR

GABI WEJMAN

Jest silna, konkretna, świetnie się uczy, opiekuńcza, pomaga ojcu w domu, potrafi i chce rozmawiać z rodzicami. Można pomyśleć, że to ona jest starszą siostrą. Do tego umie się bić, ma czerwony pas taekwondo. Idealistka z zasadami, wie, kim chce być, wydaje jej się, że wie, kim jest teraz i co jest ważne. Ale lepiej rozumie emocje bliskich niż swoje. Właśnie zakochała się pierwszy raz, nie umie tego kontrolować i to nowe silne uczucie kompletnie gasi w niej rozsądek.

Gabi jest prawie dwa lata młodsza od Hani, ale w domu jest postrzegana jako ta bardziej odpowiedzialna. Społecznie jest raczej wycofana - Kacper Wysocki o Gabi Wejman. 

Jak Matylda Geigżno widzi swoją postać?

https://www.youtube.com/watch?v=-aqYqZ9gsCY

Matylda Giegżno zaprasza do oglądania serialu KLANGOR

 

Serial KLANGOR będzie można oglądać od 26 marca br. w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanałach CANAL+ przez satelitę i sieci kablowe.

Na stronie https://www.canalplus.com/pl/seriale/klangor/ już teraz można znaleźć informacje o KLANGORZE. Kolejne będą się tu regularnie pojawiać aż do dnia zbliżającej się premiery.

fotografie: Jarosław Sosiński, Robert Pałka

***

KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej, serialowej roli, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.

Za produkcję odpowiada Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy produkują dla CANAL+ również drugą część serialu KRUK. Spółka-matka firmy – Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje CANAL+.

Czytany 623 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 marzec 2021 16:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama