cinema.pl Artykuły

piątek, 19 marzec 2021 10:44

Jezioro - premiera na VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W najbliższą sobotę, 20 marca o godz. 19.00, zapraszamy na kolejną premierę na platformie VOD Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy –  „Jezioro” Zuzanny Bojdy w reżyserii Darii Kopiec.

 

Trzy nurkujące kobiety spotykają się nad jeziorem, aby pokonać własne ograniczenia. Chcą zanurzyć się głębiej niż to dotąd robiły i bijąc rekord świata w nurkowaniu przekroczyć własne granice. Dlaczego tak bardzo pragną dotrzeć do dna najgłębszego z jezior? Jakie tajemnice chcą ukryć w ciemnej tafli wody?

„Jezioro” jest opowieścią o podróży w głąb ziemi, o sprawdzaniu granic, wytrwałości, o ważnym spotkaniu z samym sobą, ze swoimi lękami i pragnieniami. O tym, jak w tej podróży nie stracić oddechu.

Na scenie trzy aktorki: Helena Ganjalyan, Lidia Pronobis i Agata Różycka, które "Daria Kopiec prowadzi z delikatnością i wyczuciem. Każda z nich zostawia w postaci bohaterki ślad własnej osobowości. I każda jest inna" - pisała przy okazji premiery, która odbyła się na Scenie Przodownik 6 listopada 2020 r., Anna Czajkowska (Teatr Dla Wszystkich). Spektakl powstał w ramach Laboratorium Nowych Epifanii.

 

 Przedstawienie będzie dostępne online od najbliższej soboty 20 marca od godziny 19.00. Bilety w cenie 20 zł: https://online.teatrdramatyczny.pl/

 

Cieszymy się, że w tym trudnym czasie zamknięcia teatrów możemy zapraszać widzów do zapoznania się z naszą rozwijającą się ofertą przedstawień online. Na platformie VOD Teatru Dramatycznego można oglądać profesjonalne nagrania 6 spektakli, a jeszcze w marcu planujemy kolejną premierę. Dostępne tytuły poza premierowym "Jeziorem" to: "Boża krówka" Ewy Mikuły i Sławomira Narlocha w reż. Sławomira Narlocha, „Miłość od ostatniego wejrzenia” Vedrany Rudan w reż. Iwony Kempy, „Smutek i melancholia” Bonna Parka w reż. Piotra Waligórskiego, „I że cię nie opuszczę” Gérarda Watkinsa w reż. Aldony Figury oraz „Tajny dziennik” Mirona Białoszewskiego w reż. Wojciecha Urbańskiego.

Czytany 314 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 marzec 2021 10:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama