cinema.pl Artykuły

niedziela, 07 marzec 2021 12:43

Przyjaciółki na scenie Klinki Skeczów Męczących

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W niedzielę, 7 marca o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, startuje pierwszy odcinek uwielbianego przez widzów programu „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Gośćmi specjalnymi odcinka były dwie wspaniałe aktorki, przyjaciółki – Magdalena Stużyńska oraz Joanna Liszowska! 

 

Tak jak obiecali gospodarze, pierwszy odcinek był wypełniony po brzegi dobrym humorem!  

2. sezon Klinki otworzył Kabaret Młodych Panów – skeczem w szpitalu….czyli Maciaszczyk (Robert Korólczyk) w formie! Jego torba tabletek i ulubiony lekarz Google. Na tym oddziale naprawdę działy się ciekawe rzeczy - sprawdzicie ile sytuacji można było zaobserwować na korytarzach szpitali naszej służby zdrowia! 

Następnie skecz, na który wszyscy czekali – wizyta u uwielbianego przez widzów Stylisty fryzur (Jarosław Sadza).  W dzisiejszych, niespokojnych czasach warto się przebranżowić, dlatego salon fryzjerski oprócz swojej podstawowej działalności otworzył się na inne branże. Jakie? Tego dowiecie się już w tę niedzielę o godzinie 20:00. Zdradzimy tylko, że naszego fryzjera na pewno odwiedzi Jadwiga Emilewicz (Monika Dryl), Krystyna Pawłowicz (Marzena Kipiel-Sztuka)… a także niespodziewaną wizytę złoży pracownik sanepidu (Michał Tercz). 

Trzecim skeczem była wizyta w piekle… Czyli urzekający Szatan (Marcin Szczurkiewicz) przeprowadzi nas przez wrota bram piekielnych, gdzie w związku z covid jest coraz gęściej. Razem sprawdzimy jakie rozrywki przygotowano dla odwiedzających. A jest ich sporo… na każdy dzień tygodnia czekają zupełnie nowe „atrakcje”. 

Tradycyjne na scenie nie mogło zabraknąć gości. W skeczu pt. „Spotkanie po latach” wystąpiły Magdalena Stużyńska oraz Joanna Liszowska. Panie spotkały się z trzema przyjaciółkami z dawnych szkolnych lat. Ta piątka przy jednym stoliku to naprawdę mieszanka wybuchowa! Jak skończy się ta impreza? Sprawdźcie w najbliższą niedzielę. 

Podczas pierwszego odcinka swoją premierę miał „Sztab kryzysowy” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który na stałe dołączył do ekipy Kliniki Skeczów Męczących. Czterej, ważni rangą panowie będą starali się rozwiązywać skomplikowane problemy, z którymi zmaga się nasz obecny rząd. A że znają swoje słabe strony, gdyż innych nie mają… to sprawy się czasem mocno skomplikują. 

Premierę miał też kolejny odcinek mini serialu „Mała Polonia”, który pokochali nasi widzowie. Mała Polonia, to  miejscowość, w której mieszka tylko 3 tysiące 800 mieszkańców, którzy są idealnym odbiciem naszego kraju. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Kabaret Skeczów Męczących wcielając się w rezydentów tej niewielkiej metropolii  przedstawi Wam paletę niezwykle barwnych postaci. Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja 

„Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. 

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej. 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w niedzielę  7 marca 2020 roku o godzinie 20:00.

 

Czytany 376 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 07 marzec 2021 12:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama