cinema.pl Artykuły

czwartek, 04 marzec 2021 13:34

Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowe Horyzonty (nie)miłości. Zobacz mistrzowskie filmy na NH VOD. Na przekór stereotypom, ciasnym gorsetom społecznych norm, ale też pełna poświęcenia i czułości: oto miłość, którą odnajdziecie w filmach prezentowanych na platformie Nowe Horyzonty VOD. Dziś zachęcamy do obejrzenia wyjątkowych tytułów z sekcji Miłość i nie-miłość. Większość dostępów można wykupić już za 7,90 zł lub jeszcze taniej – w promocyjnym pakiecie.

 

Love

Love, reż. Gaspar Noé: śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób prezentacji fizycznej strony miłości. W Love znalazły się najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne.

Miłość

Miłość, reż. Michael Haneke: nagrodzony Złotą Palmą w Cannes, Złotym Globem i Oscarem film austriackiego mistrza to jedno z największych arcydzieł współczesnego kina. Historia o sile miłości, czułości i poświęceniu.

Ojciec i syn

Jak ojciec i syn, reż. Hirokazu Kore-eda: jeden z najlepszych filmów o miłości rodzicielskiej i wzruszająca refleksja nad ojcostwem. Co czyni z nas dobrych rodziców? Jak – w czasach pośpiechu, nadmiernych wymagań i stresu – wychowywać dziecko, aby było szczęśliwe?

120 uderzeńserca

120 uderzeń serca, reż. Robin Campillo: pełen pasji i furii portret młodości, rasowe, rozdyskutowane kino polityczne i poruszająca love story. To także zbiorowy portret pokolenia, chyba ostatniego, które tak namiętnie wierzyło w możliwość zmiany i w to, że politykę trzeba uprawiać na ulicach.

Paterson

Paterson, reż. Jim Jarmusch: czyli miłość (w) codzienności. Paterson to najlepszy od lat film Jima Jarmuscha – reżyser stworzył tu pełną humoru opowieść o tym, że codzienne życie (mimo wszystko) bardziej jest poezją niż prozą, a szczęście można odnaleźć nawet w najdrobniejszych detalach.

 

 

Sprawdź ofertę ponad 200 filmów na Nowe Horyzonty VOD

https://www.nowehoryzonty.pl/vod?sldl=1152_35829

Czytany 289 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 marzec 2021 13:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama