cinema.pl Artykuły

wtorek, 02 marzec 2021 11:21

Paulina Chruściel o swojej roli w serialu „Komisarz Mama”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższą środę, 3 marca, o godzinie 21:05 na antenie Polsatu premiera serialu „Komisarz Mama”! To wciągające historie kryminalne przeplatane wątkami obyczajowymi i nutą dobrego humoru, tak bardzo nam teraz potrzebnego. Główna bohaterka Maria Matejko jest przede wszystkim niezwykle ciepłym i wrażliwym człowiekiem, a jej nietypowe metody pracy oraz prywatne perypetie niejednokrotnie nas zaskoczą i rozbawią! Paulina Chruściel stworzyła postać, której trudno będzie nie polubić.

 

Co sama aktorka mówi o swojej bohaterce?

- To, w jaki sposób Maria podchodzi do zagadek kryminalnych, w jaki sposób łączy fakty i tropy, jest absolutnie wyjątkowe. Łączy pełną empatii obserwację życia i ludzi i umiejętność dostrzegania niewidzialnych dla innych szczegółów.  Jednocześnie wdaje się w przyjacielskie pogawędki z podejrzanymi i zagląda ludziom do lodówek i śmietników. Nie radzi sobie z internetem, łamie szpilki i nawet swoim podwładnym musi udowadniać, że ma rację– opowiada Paulina Chruściel.

Jak Paulina wspomina pracę nad tą rolą?

- Złożoność jej świata i charakteru dała nam szansę na zbudowanie wyjątkowej postaci.  Jak rzadko kiedy w pracy nad serialem, mogłam pozwolić sobie na znalezienie charakterystycznego sposobu mówienia, specyficznego uśmiechu, gestów i spojrzeń.  Do tego perypetie Marii - nie tylko te kryminalne, ale i te dotyczące jej życia, dzieciaków, mężczyzn pełne są nie tylko specyficznego, ale często prawie absurdalnego humoru. To wszystko dało mi w pracy wiele czystej, aktorskiej frajd– dodaje aktorka.

 

 

 

W główną bohaterkę Marię Matejko wciela się Paulina Chruściel, a w pozostałych rolach zobaczymy: Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Krystiana Wieczorka, Annę Matysiak, Joannę Niemirską, Arkadiusza Smoleńskiego.

 

Premiera nowego serialu „Komisarz Mama” już 3 marca o 21:05 w Polsacie!

Czytany 291 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 marzec 2021 11:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama