cinema.pl Artykuły

piątek, 26 luty 2021 10:18

Robert Górski i Mikołaj Cieślak w dobrych humorach zapraszają na nowy serial!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piękni i bezrobotni: Robert Górski i Mikołaj Cieślak w dobrych humorach zapraszają na nowy serial! Już w marcu absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu „Piękni i bezrobotni. Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu? Zobaczcie nasze wideo z wypowiedziami głównych bohaterów nowej pozycji z wiosennej ramówki Polsatu!

 

Postanowiliśmy poprosić Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślak o komentarz na temat ich roli w nowym serialu „Piękni i bezrobotni”!

Czy Robert Górski musiał w jakiś szczególny sposób przygotować się do roli w swoim autorskim serialu „Piękni i bezrobotni”?

- Trochę mnie kosztowała ta rola – mówi Robert Górski. - Musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań – mówi serialowy Romek. W naszym materiale wideo artysta kabaretowy zdradza też między innymi kulisy swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu! 

A co o swojej roli w serialu Piękni i bezrobotni” mówi Mikołaj Cieślak, serialowy Gwidon, brat przyrodni Romka?

- Nie jestem piękny – z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa Mikołaj Cieślak. - W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę – zapowiada serialowy Gwidon.

Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

Już w marcu „Piękni i bezrobotni” tylko w Polsacie!

 

Czytany 396 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2021 10:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama