cinema.pl Artykuły

środa, 24 luty 2021 11:57

Ben Tennyson na emeryturze!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jaką prezydentką Stanów Zjednoczonych jest kuzynka Gwen? Co w sposobie działania dziadka Maxa zmienił fakt, że mężczyzna stał się… hologramem? I najważniejsze – jakie wydarzenia są w stanie przerwać błogi odpoczynek emeryta Bena? Widzowie poznają odpowiedzi na te pytania już 27 lutego, podczas premiery specjalnego, trwającego aż 44 minuty, odcinka „Ben 10,010”!

 

Odkąd Ben na rodzinnym campingu znalazł tajemniczy Omnitrix, nic go nie ogranicza. Posiada supermoce, ponieważ niezwykły zegarek pozwala mu przybierać różne kosmiczne wcielenia! Jednak Ben Tennyson po wielu przygodach postanawia w końcu odpocząć. Wyjątkowy odcinek „Ben 10,010” przedstawia losy bohatera i jego rodziny w przyszłości. 

Kuzynka Gwen postanowiła zrobić polityczną karierę i została prezydentką. Natomiast w świecie supernowoczesnych technologii dziadek Max przybrał postać… hologramu! W tym czasie, oddalony od bliskich, Ben odpoczywa na emeryturze. Pewnego dnia spokój bohaterów przerywa atak potężnego kosmity Xerge. Tennyson musi zastanowić się, czy chce użyć swoich mocy do kolejnej misji ratunkowej. Zdaje sobie również sprawę z tego, że w wykonaniu tego zadania może pomóc mu jego 10-letnia wersja z w pełni sprawnym Omnitrixem. Czy Tennysonowie z przeszłości i przyszłości połączą siły, aby pokonać złowrogiego Xerga? 

Premiera „Ben 10,010” w sobotę 27 lutego o 7:30 w Cartoon Network. Ponowna emisja w poniedziałek 1 marca o 20:50.

Czytany 303 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 luty 2021 13:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama