cinema.pl Artykuły

środa, 24 luty 2021 11:44

Odliczamy dni do premiery „Ninja Warrior Polska”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do emisji premierowego odcinka najnowszej serii „Ninja Warrior Polska” pozostał tylko tydzień! Czy w tym sezonie zawodnicy, pokonując ekstremalnie trudny tor, a tym samym własne słabości, dojdą na sam szczyt słynnej góry Midoryama?.

 

Czy jest coś lepszego niż dobre kino akcji? Tak, „Ninja Warrior Polska” oczywiście! Show przyzwyczaił nas do tego, że w ułamku sekundy wszystko może się odmienić – faworytów gubi nieuwaga, a wygrywa ten, kto do końca potrafi utrzymać koncentrację. Czasami przyda się także łut szczęścia.  

– Jeżeli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko podczas pierwszej i drugiej edycji „Ninja Warrior Polska”, to będziecie miło zaskoczeni w sezonie trzecim – zapewnia Łukasz „Juras” Jurkowski. I nie są to tylko słowa! Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” to jeszcze lepiej przygotowani zawodnicy, niezwykle silne kobiety, a także dużo zaskoczeń!

Oprócz doskonałej rozrywki, która nie podlega żadnej reżyserii, mamy okazję poznać  poruszające historie zawodników. Okazuje się bowiem, że zmierzenie się z torem przeszkód często bywa łatwiejsze niż zmierzenie się z przeszkodami, serwowanymi przez życie. Dowodem na to może być historia Filipa Cybulskiego z Poznania. - Od 6. roku życia zajmuję się sportem. Byłem w mistrzowskiej czołówce Polski w rugby, skoku w dal i skoku o tyczce. W wyniku choroby dwubiegunowej na długie lata zostałem wykluczy ze sportu – wspomina sportowiec. – Teraz wracam, bo chcę dać siłę i motywację ludziom, którzy borykają się z podobnymi chorobami co ja.

Bądźcie z nami na bieżąco!

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska” 

na antenie Polsatu 

od 2 marca w każdy wtorek o godz. 20:05!

Czytany 313 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 luty 2021 11:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama