cinema.pl Artykuły

piątek, 19 luty 2021 15:41

Aurora Films z okazji 10 urodzin organizuje PRZEGLĄD FILMÓW

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dystrybutor kina artystycznego Aurora Films obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji planuje przez cały 2021 różnego rodzaju działania mające uczcić ten jubileusz. Już w najbliższym czasie, tj. 26 lutego ruszy PRZEGLĄD FILMÓW, który odbędzie się na platformie kin studyjnych MOJEeKINO.PL. Przez 10 dni widzowie zobaczą 30 filmów, w tym 10 przedpremier. Bilet na każdy seans kosztować będzie 10 pln. 

 

10 lat, 10 dni, 3 sekcje w każdej 10 filmów, bilet za 10 PLN. Tak wyglądać będzie PRZEGLĄD FILMÓW z okazji jubileuszu Aurora Films. Na swój jubileusz Aurora przygotowała niespodziankę dla widzów w postaci Przeglądu najlepszych filmów. 

Od 26 lutego przez 10 dni widzowie będą mogli świętować wraz z dystrybutorem w wirtualnych salach kinowych na platformie MOJEeKINO.PL. W tym czasie pokazanych zostanie 30 filmów w trzech sekcjach. W każdym paśmie znajdzie się oczywiście 10 filmów. A widzowie codziennie będą mogli zobaczyć 3 filmy, każdy z nich dostępny będzie przez 48 godzin.

Od marca Przegląd ruszy w Polskę i wybrane filmy będzie można oglądać stacjonarnie w kinach.

 

PASMA:

(O)LŚNIENIA czyli SUBIEKTYWNY WYBÓR Aurora Films. To pasmo, w którym pokazane zostaną filmy wybrane przez zespół Aurora Films. Jak mówią pracownicy dystrybutora, przy wyborze kierowali się zasadą, że film musiał zapaść im głęboko w pamięć, chwycić za serce lub zbulwersować. 

TOP 10 czyli NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANE FILMY Aurora Films. Tutaj będzie można zobaczyć największe przeboje dystrybutora, bez których nie da się żyć, i często się do nich wraca.

PRZEDPREMIERY czyli TO CZEGO NIE BYŁO JESZCZE W KINACH. Jak sama nazwa wskazuje, ta sekcja to filmy, które nie miały jeszcze kinowej premiery. 

Szczegółowy program podany zostanie niebawem. Ale już teraz dystrybutor zdradza kilka tytułów. W czasie PRZEGLĄDU pokazane zostaną starsze filmy, których nie można już nigdzie obejrzeć, m.in. "PIETA" koreańskiego skandalisty Kim Ki-duka, "ZAMIESZKAJMY RAZEM" niegrzeczną komedię z legendami światowego kina czy "HASTA LA VISTA!", film który stał się w 2012 roku jedną z największych sensacji w europejskich kinach.

Widzowie zobaczą także zdobywców Złotych Niedźwiedzi, których Aurora Films ma w swoim dorobku całkiem sporo, m.in. "DUSZA I CIAŁO", "FUOCOAMMARE. OGIEŃ NA MORZU" film mistrza dokumentu społecznego Gianfranca Rosiego czy nagrodzony na ostatnim festiwalu w Berlinie irański dramat "ZŁO NIE ISTNIEJE". 

Oczywiście muszą być też nowości, a wśród nich pokazane zostaną m.in. "MOJA CUDOWNA WANDA" szwajcarski komediodramat z Agnieszką Grochowską w roli głównej, "INTRUZ" pokazywane na ubiegłorocznym Berlinale argentyńskie kino grozy oraz "NARCYZ I ZŁOTOUSTY" olśniewająca ekranizacja powieści niemieckiego noblisty Hermana Hessego. 

 

Więcej szczegółów zostanie podanych już niebawem. 

Zwiastuny do filmów Aurora Films można zobaczyć na naszym kanale: 

https://www.youtube.com/user/AuroraFilmsPl

Czytany 378 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 16:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama