cinema.pl Artykuły

piątek, 19 luty 2021 15:36

Powrót na Planetę Singli

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć premierę PLANETY SINGLI - ANTOLOGIA w CANAL+. Ten ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy CANAL+ i Gigant Films.

 

Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów. Cykl ośmiu filmów PLANETA SINGLI - ANTOLOGIA, złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik - MIŁOŚĆ.

Ogromy kinowy sukces Planety Singli w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz „planetowy” świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich – mówi producent kultowej Planety Singli, Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Nową produkcję CANAL+ PLANETA SINGLI - ANTOLOGIA będzie można oglądać w CANAL+ ONLINE na canalplus.com oraz przez satelitę i sieci kablowe.

Czytany 348 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 15:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama