cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 15 luty 2021 17:51

Znamy daty premier i szczegóły nowości w Polsacie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od 6 marca soboty będą należały do Polsatu! Przed nami doskonały komediowy wieczór w towarzystwie plejady gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru – tak potrzebnego nam w obecnych czasach! Zaczniemy o godz. 20:05 – spędzimy czas w towarzystwie bohaterów „Kowalscy kontra Kowalscy”. Zobaczymy aż 2 odcinki serialu! Następnie będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem. Serial z ich udziałem „Piękni i bezrobotni” emitowany będzie o godz. 21:05. Tutaj także czeka nas podwójna porcja śmiechu – bo aż 2 odcinki!

 

Znamy daty premier i szczegóły nowości w PolsacieSerial „Kowalscy kontra Kowalscy” opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko! Przewrotny los postanowił ich jednak połączyć… 17 lat temu w szpitalu doszło do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Patryk Cebulski, student krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, gra rozpieszczonego syna bogaczy, Janka.

Odtwórcą postaci biednego Henryka Kowalskiego jest Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki wciela się w rolę seniora rodu Kowalskich, Zenona. W serialu zobaczymy Jakuba Zdrójkowskiego – po kilkunastu latach powracającego na antenę Polsatu, a znanego widzom z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych.

W sercach obu nastolatków zamiesza – Ela, grana przez Wiktorię Gąsiewską. To córka Hamleta (Mikołaj Cieślak) i Milany (Joanna Orleańska).

Absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu „Piękni i bezrobotni”. Romek (Robert Górski) - ironiczny realista i Gwidon (Mikołaj Cieślak) - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

Romek i Gwidon żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

W każdym odcinku starają się zarobić na spłatę kredytu łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

Czytany 307 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 luty 2021 18:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama