cinema.pl Artykuły

piątek, 12 luty 2021 14:38

Kosmiczne potyczki i podróż w czasie – „Ben 10 – czas bohatera!”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy sam Omnitrix wystarczy, aby uratować Ziemię? Najmłodsi widzowie poznają odpowiedź na to pytanie dzięki maratonowi „Ben 10 – czas bohatera!”. W telewizji Boomerang będą mogli zobaczyć m.in. pełnometrażową produkcję „Ben 10 kontra wszechświat: Film” oraz specjalny 44-minutowy odcinek „Ben 10 010”. Start emisji już 15 lutego.

 

Codziennie od godziny 12:00 w telewizji Boomerang będzie można oglądać najciekawsze przygody nastoletniego superbohatera i jego rodziny. W ramach maratonu „Ben 10 – czas bohatera!” oprócz ulubionych odcinków widzów serialu, zaplanowano emisję dwóch produkcji, które jeszcze nie miały swojej premiery na kanale!

Już 19 lutego specjalny seans „Ben 10 kontra wszechświat: Film”. Gdy Bena dopada rutyna, nadchodzi nowe zagrożenie. Młody Tennyson będzie musiał się wykazać! Chłopiec wybiera się w międzygalaktyczną podróż. Jednak, kiedy znajduje się poza zasięgiem dziadka Maxa i kuzynki Gwen, okazuje się, że na Ziemię powrócił jeden z ich najpotężniejszych wrogów. Pod nieobecność głównego bohatera reszta ekipy musi obronić planetę. Czy dadzą sobie radę bez pomocy Omnitrixa? 

To nie koniec przygód z kosmicznym zegarkiem! 5 marca w odcinku specjalnym „Ben 10 010” najmłodsi widzowie mogą przenieść się do alternatywnego świata, gdzie dorosły Ben zrezygnował z bohaterskich akcji i przeszedł na emeryturę. W dodatku nie utrzymuje kontaktu z kuzynką Gwen, która objęła stanowisko prezydentki Stanów Zjednoczonych. Kiedy ich pozorny spokój zaburza nowy przeciwnik, muszą zapomnieć o rodzinnej waśni i połączyć siły. Aby odzyskać moc Omnitrixa, postanawiają przenieść się w czasie do przeszłości i poprosić o pomoc młodszą wersję Bena. 

Start cyklu „Ben 10 – czas bohatera!” w poniedziałek 15 lutego o 12:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie od 12:00. 

 

Czytany 321 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 luty 2021 14:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama