cinema.pl Artykuły

piątek, 12 luty 2021 14:34

„Na rauszu” – pokazy przedpremierowe od 12 lutego, wraca również „Obraz pożądania”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W związku z otwarciem kin, oprócz premierowego wprowadzenia filmu „HELMUT NEWTON. PIĘKNO I BESTIA”, na ekrany wróci film „OBRAZ POŻĄDANIA”, który tuż przed zamknięciem kin jesienią zdążył być grany tylko przez tydzień.

 

Widzowie będą też mogli zobaczyć, na pokazach przedpremierowych w całej Polsce, film „NA RAUSZU”.

„Na rauszu” Thomasa Vinterberga, z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, otrzymało na początku lutego nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny, film jest również duńskim kandydatem do Oscara i zdecydowanym faworytem w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. „Na rauszu” to również wielki zwycięzca Europejskich Nagród Filmowych 2020 (Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor i Najlepszy Scenariusz), film znalazł się w oficjalnej selekcji MFF w Cannes, Toronto, San Sebastian (nagroda dla Najlepszego Aktora dla czterech odtwórców głównych ról).

Pokazy przedpremierowe filmu odbędą się od piątku 12 lutego, między innymi w Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Bydgoszczy i wielu innych miastach.

PREMIERA FILMU JEST PRZEWIDZIANA NA KWIECIEŃ. O TERMINIE POKAZU PRASOWEGO POINFORMUJĘ PAŃSTWA W ODDZIELNYM MAILU.

„OBRAZ POŻĄDANIA” WRACA DO KIN!

Do repertuarów kin powróci również „Obraz pożądania” z Claesem Bangiem w roli głównej. Partnerują mu – Elizabeth Debicki („Tenet”, księżna Diana w nowych sezonach serialu „The Crown), Mick Jagger - wokalista kultowego zespołu Rolling Stones oraz Donald Sutherland.

 

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

Czytany 361 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 luty 2021 14:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama