cinema.pl Artykuły

wtorek, 09 luty 2021 19:58

FOX ujawnia plakat do najnowszych odcinków dziesiątego sezonu „The Walking Dead”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już za nieco ponad miesiąc swoją premierę będą miały nowe odcinki dziesiątego sezonu „The Walking Dead”. W oczekiwaniu na premierę FOX dzieli się z fanami serialu plakatem zwiastującym nowe odcinki. 

Zombie powrócą na ekrany na początku marca, ale wszystkich spragnionych wieści ze świata Szeptaczy już teraz ucieszy nowa grafika promująca sześć nadchodzących odcinków 10. sezon „The Walking Dead”. Światowa premiera dodatkowych odcinków 10. sezonu serialu odbędzie się 1 marca 2021 roku. W tym samym czasie serial będzie można obejrzeć w Polsce na antenie FOX. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się między innymi Robert Patrick („Terminator 2: Dzień sądu”, „Perry Mason”, „Skorpion”) jako Mays, Hilarie Burton Morgan („Pogoda na miłość”, „Białe kołnierzyki”, „Friday Night In with the Morgans”) jako Lucille oraz Okea Eme-Akwari („Greenland”, „Cobra Kai”) jako Elijah.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony.

Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, uda im się znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać w grupie i wytrwać w przyjaźni?

Czytany 414 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 luty 2021 20:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama