cinema.pl Artykuły

środa, 03 luty 2021 13:36

Gorączka sobotniej nocy w Teatrze Kwadrat!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Interaktywne muzyczne show „Tercet czyli Kwartet” już 13 lutego, czyli w ostatnią sobotę karnawału. Transmisja (streaming) rozpocznie się w sobotę 13 lutego 2021 r. o godz. 20:00 i będzie dostępna wyłącznie w czasie rzeczywistym.

 

W repertuarze przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich.

„Tercet czyli Kwartet” nie wiadomo dokładnie, co oznacza ta nazwa. Trzech aktorów na scenie i jeden pianista? Trzech panów i jedna kobieta? Nieważne... Najistotniejsze jest to, że stanowią najwszechstronniejszą i najbardziej rozśpiewaną grupę aktorsko - kabaretową w Polsce.

Formację „Tercet czyli Kwartet” tworzy trójka znakomitych aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i kompozytor: Wojciech Kaleta. Ze swoimi przedstawieniami byli już prawie wszędzie, łatwiej byłoby wymienić, gdzie nie byli np. w Islandii (bo zimno), w Albanii (bo nie ma tam wystarczającej ilości polskojęzycznej publiczności). Nie jest łatwo zebrać całą czwórkę razem. Wojtek, wykładowca AM w Warszawie, autor wielu kompozycji do teatru, filmu i telewizji, jest najbardziej roztańczonym pianistą w kraju. Ale kiedy już się zbiorą - nie pozwolą widowni odetchnąć. Z resztą sobie również nie pozwolą. Nie sposób o tym wszystkim opowiedzieć. TO TRZEBA ZOBACZYĆ! Tym razem wystąpią dla Państwa gościnnie na scenie Teatru Kwadrat.

Obsypani nagrodami na Przeglądach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nagrodami „Prometeusza” za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki estradowej, nagrodami aktorskimi za role teatralne i telewizyjne. Gwiazdy musicali "Kabaret" (Hania), „Miss Sajgon” i „Pięciu braci Moe” (Robert) oraz „Chicago” (Hania, Robert, Piotr), spektakli Teatru TV, uczestnicy wielobarwnych kabaretowych i muzycznych przedsięwzięć telewizyjnych, odtwórcy głównych ról w wielu filmach fabularnych i serialach komediowych, od czasu do czasu występują razem.

Interaktywne muzyczne show formacji „Tercet czyli Kwartet” to znakomita zabawa, w którą artyści aktywnie włączą publiczność, zgromadzoną po drugiej stronie ekranu. Tego nie można przegapić!

Błyszcząca komediowym talentem w przedstawieniu „Roma i Julian” Hanna Śleszyńska oraz bawiący  Państwa do łez w spektaklu „Okno na parlament” Piotr Gąsowski zagoszczą na scenie Teatru Kwadrat w interaktywnym muzycznym show „Tercet czyli Kwartet” już 13 lutego, czyli w ostatnią sobotę karnawału. Transmisja online rozpocznie się o godz. 20.00.

Osoby, które zakupią dostęp otrzymają instrukcję, która umożliwi obejrzenie transmisji. Instrukcja zostanie wysłana  osobnym mailem najpóźniej w dniu 13 lutego 2021 do godz. 18:30.

Czytany 691 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 kwiecień 2021 14:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama